Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair-nél legkésőbb...

A Ryanair-nél legkésőbb meddig cserélhető a repjegy?

Figyelt kérdés
Illetve mi szükséges hozzá, ha utazási irodán keresztül lett vásárolva?

2022. nov. 29. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Flexi plus jegyeket vettetek?
2022. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valójában nem is tudom azt hogyan lehet.
2022. nov. 29. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor semeddig.
2022. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserélhetsz.

A melletted ülővel...

2022. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
A Ryanair azért olcsó mert ott csesz ki veled, ahol csak tud. Mindenért pénzt kér, ezért is. Náluk nincs olyan, hogy valameddig ingyenes... Soha nem is volt ingyenes. Esküszöm, nekem már néha olcsóbb ha nem fapadossal megyek.
2022. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A fizetés pillanatáig. :D


De hát, ezért tud olcsó lenni.

2022. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha utazási irodától vetted (miért??), akkor miért nem tőlük kérdezed meg, hogy pontosan milyen jegyet adtak el neked, és milyen feltételek vonatkoznak rá?
2022. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, elmondom, hogy nekem miért olcsóbb a nem fapados, mint a fapados egy példán keresztül.

Barátommal Minnesotából mentünk New Yorkba, két külön géppel. Az enyém fapados, az övé nem. A jegyem 68 dollár volt, + 96 volt a bőrönd. 164 dollár. Na, a barátomnak, akinek a gépe 40 perccel előbb indult, ugyan oda, ugyan onnan, csak nem fapados légitársasággal, 142 volt a jegy, mellé pedig megkapta a bőröndött és főt kaját kapott a gépen. Szóval jha, tudtam volna spórolni ha nem fapadossal megyek.

2022. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
@8 Nagy átlagban azért jelentősen olcsóbb a fapados, a legacy-k fixebb alsó sávban mozognak, fapadra kontinensen belül, főleg Európában és Ázsiában meg kis túlzással ingyen hajigálnak jegyeket időnként.
2022. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az hogy 40 perccel előbb indult a másik gép, nem attól függ, hogy fapados-e, hanem hogy mi a menetrend. Az étkezés van akinek marha nagy extra, de 1-2 órás utaknál semmi jelentősége nincs, simán kibír ennyit az ember kaja nélkül. A poggyászon viszont valóban képes borulni, hogy a fapados olcsóbb vagy sem. Meg a nagyobb lábtér, fix ülőhely kijelölés is feláras extra a fapadosoknál, így ezekre érdemes figyelni. Ha valaki kevés csomaggal utazik és rugalmasabb, akkor jóval olcsóbban kijöhet egy jól megválasztott fapadossal (Európában pláne). De abban igazad van, hogy ha ugyanazt a szolgáltatási szintet akarod megkapni, ami másik légitársaságnál az alap jegyárban van, akkor a fapados olcsóbb. Ha meg a normál társaságok extra szolgáltatásait akarod, az még drágább, vagy fapados van, hogy egyáltalán nem is képes teljesíteni.
2022. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!