Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem lett volna a wuhani...

Ha nem lett volna a wuhani lezárás média manipuláció az emberek észre sem veszik a virust?

Figyelt kérdés
nov. 17. 22:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Persze. A Pesti úti cividban elhunyt 50 gőt se vették volna észre.

Te jó Ég!😏

nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Leszámítva aki fuldokolva meghalt természetesen.
nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Csaxolok, hogy minden évben kb. annyian halnak meg dohányzástól(az is benne van,aki nem dohányzik) mint eddig 3 év leforgása alatt összesen a koronavirustól!


Kérdezem, AZT ÉSZREVESZED??

nov. 17. 22:27
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, ezt tudod valami hiteles statisztikával is alátámasztani?!
nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

5 .


Természetesen tudom


[link]


"A DOHÁNYZÁS KÖVETKEZTÉBEN TÖBB MINT 7 MILLIÓ EMBER HAL MEG ÉVENTE A VILÁGON"


[link]


"Halálesetek

6.919.573"


Korona halott 3 év leforgása alatt 7 millió


Dohányzás évente 7millió az 3 évre szoprozva 21 millio fő



Na most mit lesz?

nov. 17. 22:38
 6/27 anonim válasza:
70%
nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

1,5-ös hahó válaszolj!


ÉSZREVETTED a 21 millió darab dohányzásban meghalt halottat ?


8


Ja, a szuriba rakták, a sok megvezetettnek nem esik le még mindig

nov. 17. 23:10
 8/27 anonim válasza:
70%
Szerintem azért észrevették volna az emberek, 48ezer elhunyt lényegében azonos tünetekkel. Még a fideszesek is látták, a führer pedig ugyanúgy elterelte volna a figyelmüket, mint egyébként is mindig a hazaáruló magyarellenes politikájával.
nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Miért nem jelentették napi szinten a dohányzásban meghalt embereket, mint a koronában meghaltakat?



Pedig:


[link]


"Óránként három magyar hal meg dohányzás miatt"

nov. 17. 23:36
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

Aha, és te elhiszed, hogy Kínában 5272-en haltak csak meg három év alatt?! ;)


De ez csak egy adat, amit fenntartással kezelnék ebben.


British Indian Ocean Territory 0 1 0 -1 engem ez a negatív szám az aktív esetek között nagyon meggyőzött. :D


Tovább nem is nagyon néztem ezt a szar oldalt. Egyébként ha hiteles és pontos is lenne, akkor sem jelenti azt, hogy ez a mennyiség kutyafüle.


Megjegyezném azt is, hogy ez csak a halálos esetek száma, nagyon sokan szenvedtek iszonyatosan, de végül meggyógyultak, mint ahogy olyan is volt, hogy maradandó egészségkárosodást szendvedtek. Aztán olyan is volt, hogy az egészségügyi túlterheltség miatt nem jutottak egyéb orvosi ellátáshoz, és ezért szenvedtek maradandó károsodást. Nekem történetesen egy ismerősöm vakult meg azért, mert nem tudták kezelni a szemét.


És ha még igaz is lenne mindkét szám, az sem jelenti azt, hogy egyik szám nem sok. Megjegyezném azt is, hogy a rák nem fertőző, a COVID viszont fertőző. Ez nem egy elhanyagolható tény. Mint ahogy az sem, hogy a COVID ellen időközben találtak fel vakcinát, ami ugyan nem azt jelenti, hogy nem kapod el tőle a fertőzést, hanem azt, hogy sokkal enyhébb lefolyású lesz, és sokkal kevésbé lesz a beoltott személy fertőzőképes.


Aztán sok más is történt, amivel csökkentették a fertőzések és halálesetek számát, például a karanténnal, vagy maszkokkal, fertőtlenítéssel.


Ha semmilyen óvintézkedés és terápia nem lett volna, akkor nyilván sokkal többen haltak volna meg.

Óvintézkedések nélkül a járványgörbe egészen másképp alakul, a kórházak még túlterheltebbek lettek volna és még kevesebb lett volna a túlélési esélyük a covidosoknak.

De mint mondtam, a két betegség egészen más. Dinnyét ne hasonlítsunk össze szilvával, két teljesen különböző betegség. Aki mégis ezt próbálja, nagy marha kevés ésszel.

nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!