Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem lett volna a wuhani...

Ha nem lett volna a wuhani lezárás média manipuláció az emberek észre sem veszik a virust?

Figyelt kérdés
2023. nov. 17. 22:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Szokásos influenza járványnak gondolták volna. (Kb az is volt)
2023. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy csak troll vagy, a más esetben csak olyan jelzővel lehetne tényként illetni téged, amire azt állítanád, hogy személyeskedés.

Bizonyára van magyarázatod arra, hogy 2019-ben, 20-ban miért ugrott meg a többlethalálozás száma, holott ha nincs vírus, sokkal kevesebbnek kellett volna lenni, már csak azért is, mert karantén volt, ami által drasztikusan csökkentek pl. a munkahelyi és közlekedési balesetek száma.


Akárhogy is, több időt, energiát nem érdemelsz, szóval leállok a követéssel, és nem válaszolok több hülyeségedre.

2023. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

>"csomó embert ismerek magam is, aki belehalt a kovidba"

Persze Én meg a pápa vagyok!


-Tényekkel nem érdemes vitatkozni. TÉNY, hogy kimutatható többlethalálozás volt, említettem, hogy csökkent a születéskor várható élettartam nevű statisztikai mérőszám szerte a világon. Ezt az összesküvés-elméletek hívei azzal magyarázzák, hogy a korlátozások miatt nem jutottak orvosi ellátáshoz emberek. Ez azért beteges elképzelés, mert felteszi, hogy orvosok százezrei asszisztálnak ehhez némán. Meg figyelmen kívül hagyja azt a szintén ellenőrizhető tényt, hogy a normál tüdő osztályokon felül létrehoztak egy csomó másik kovid-osztályt, és azok tele voltak betegekkel - esetenként a folyosók is. Meg csináltak konténerkórházat is, mint említettem, az is tele volt. Influenzánál ilyen nincs. Pécsen az SBO-n normál esetben áll 1-2 mentő, kovid alatt volt hogy várnom kellett, mikor arra mentem kocsival, mert kilógott a mentő-sor vége a közútra. Ilyen se volt se előtte, se azóta.

Őket ismertem személyesen:

[link]

[link]

Meg még egy csomó embert, akikről nem ír a web. Egyik tanítványom pl. árva lett, mert mindkét szülője meghalt kovidban. Az egyik háziorvosunk szintén feltűnt oltásszkeptikus youtube videókon, ő ugyan nem halt meg, csak intenzíven ápolták, de közeli rokonai (akiket lebeszélt az oltásról) többen is. Azóta is oltásszkeptikus, úgyhogy nem is vitatkozom tovább, vannak emberek, akiket semmi nem győz meg, se a statisztika, se a tudomány, se közeli hozzátartozóinak halála.

2023. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23



"Ezt az összesküvés-elméletek hívei azzal magyarázzák, hogy a korlátozások miatt nem jutottak orvosi ellátáshoz emberek."



Te akváriumban élsz ember?


A háziorvosok nem fogadtak személyesen, nem láttak el rendesen: TÉNY!


hazazavartak kórházban fekvő betegeket kb 30-40 ezret


aki bekerült kamu teszt végett koivid kórházba azokat katonák őrizték és ki tudja mit tettek az emberekkel!

2023. nov. 18. 10:25
 25/27 anonim ***** válasza:

"A háziorvosok nem fogadtak személyesen, nem láttak el rendesen: TÉNY!"


Magyarországon.

2023. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem vette volna észre a kutya sem, hogy "halálos" vírus tombol.


~50-60 millió ember hal meg évente.


Erre az évre vonatkozó, jelenlegi friss adatok:


Születés: 118 millió


Haláleset: 53 millió


5 éven aluli gyermek halálozás: 6 millió


Éhhalál: 9 millió


Fertőző betegségek miatti haláleset: 11 millió


Rák okozta haláleset: 7 millió


Dohányzás okozta haláleset: 4 millió


Alkohol okozta haláleset: 2 millió


Abortusz: 39 millió


Covid:


Halálozás: 6 millió, 3 év alatt


Meggyógyult: 669 millió


Jelenleg aktív fertőzőtt: 21 millió


Ebből enyhe: 21 millió


Súlyos: 37 ezer


Forrás:

[link]


[link] coronavirus/#google_vignette

2023. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#3 szép a párhuzam.
2023. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!