Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most miért kezdték rá megint...

Most miért kezdték rá megint a covidot?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban inkább a lehetséges világháborúról, a durva inflációról, majd a majomhimlőről szóltak a hírek pánnikkeltő-stresszfokozó szektorai. De most megint a covidot nyomatják. Hogy a nyakunkon a nyári hullám, meg aggodalomra okot adó esetszámemelkedések vannak. Valamiért érdekük, hogy az ember ne tudjon nyugodtan tervezni a nyár második felére?

2022. júl. 14. 07:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Persze pánikkeltés, ezt a sok sötét embert.
2022. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Mert sokan már nem fosnak a háborútól.
2022. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
El kell terelni a figyelmet a nemmegszorításokról.
2022. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

kérdező, baromi sok a beteg :(

kapásból tudok a környzetemben 6-7 embert (plusz magam, de én amúgy is itthon dolgozom, sok mindent nem befolyásol).

És mivel a többség úgy van vele, ha nem kötelező karantén, ez csak nátha, megy dolgozni, boltba, villamosra, és szórja.

Ahogy mutálódott a gynegülés irányába, változhat ellenkező irányba is a vírus. Most még meg lehetne fogni.

2022. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4: Szóval szerinted most, a nyár kellős közepén be kellene mindent zárni meg lekorlátozni? És még meddig játsszuk még ezt a játékot?
2022. júl. 14. 08:05
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

5, nem, szerintem ezt nem írtam.

Elég lenne, ha a sok hülye beteg miatt pl visszahoznák a karantént, ha nem is 10-15 napot, de legalább egy hetet.

Még jobb lenne, ha maguktól lenne annyi eszük, hogy otthon maradjanak, de nincs.

2022. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6: 5 nap karantén most is kötelező.
2022. júl. 14. 08:21
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

7, a francokat, sajnos. CSaládtagnak meg pláne nem.

Simán megkérdezte a házio a poz tesztemmel, otthon akarok-e maradni...

2022. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8: De végülis miért is kellene egy enyhe nátha tüneteivel otthonmatadni? Nekem most áprilisban speciel tényleg csak egy kis nátha volt, köhécselés, orrszívás, meg enyhe hőemelkedés. Csak kíváncsiságból vettem egy öntesztet, és pozitív lett. De nem törődtem vele, és senkinek nem szóltam, bejártam ugyanúgy dolgozni. Annyit megtettem, hogy pár napig a tömegközlekedésen és a boltban maszkot viseltem. De így is elég szabadnapot kértem tavasszal a munkahelyen, hülye lettem volna még kb. 1 hét extra hiányzással bekavarni. A munkatársak közül senki nem lett rosszul, és senki nem mesélt olyat, hogy házastársa, rokona, ismerőse rosszul lett volna.
2022. júl. 14. 08:30
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

De végülis miért is kellene egy enyhe nátha tüneteivel otthonmatadni?


ha nem érted, szerintem hagyjuk.

2022. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!