Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen előnye és hátránya...

Milyen előnye és hátránya lehet Magyarországon, ha valakit leszázalékolnak?

Figyelt kérdés
Mostanában olvasgattam neten cikkeket, és pl Amerikában, ha valamilyen módon le vagy százalékolva, akkor sok hátránya lehet (pl bizonyos államokban nem lehet több mint 2000$ a bankszámládon egyszerre, ha megházasodsz, akkor lehet elveszik a támogatást, mert akkor már van pénzed stb stb). Mo-n csak annyit tudok, hogy lehet olcsóbb a tömegközlekedés, de ezen felül itthon hogyan működik?
nov. 19. 10:08
 1/3 KmsRys ***** válasza:
100%
Én leszázalékolt vagyok, de nekem nincs semmilyen kedvezményem tömegközlekedésre... Annyi, hogy napi max 4 órában dolgozhatok, felvesznek oda, ahová amúgy nem vennének (ilyen a munkahelyem) és ennyi. Semmi kedvezmény, támogatás nincs, annyit tudok, hogy X év munkaviszony után jár majd valami kis támogatás, pénzben.
nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor a segítség lehet százalék függő? Nálunk az irodában a takarítónő leszázalékolt és ingyenesen utazik a BKV-n, ezért gondoltam, hogy ez mindenkinek jár, de akkor rosszul gondoltam.


Köszönöm a választ!

nov. 19. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 50%-om van, kapok erre néhány tízezer forintot. Emellett napi 8 órában dolgozom is, így ki szoktam jönni a pénzemből.

Közlekedésre nem kapok kedvezményt.

Hátrány az lehet, ha olyan korlátozásokat kapsz, amikkel nem vagy képes ellátni a munkádat.

nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!