Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrmandula műtèt utàn pàr...

Orrmandula műtèt utàn pàr nappal esküvőre menni?

Figyelt kérdés
A 4,5 éves kislányommal orrmandula műtétre készülünk . 4 napra rá esküvőre lennénk hivatalosak az unokatesóm (tesóként nőttünk fel) esküvője lenne én tanu leszek .Nem tudom eldönteni mit tegyek ne kövezzetek meg de nincs tapasztalatom még ilyen műtéttel kapcsoaltban az orvossal majd csak szerdàn tudunk beszélni de addig is érdekelnének tapasztalatok vélemények . Ti el mernétek vinni vagy otthon tartanàtok? Van egy 7 éves nővére őt mindenképp vinnénk magunkkal ő màr nagyon várja ezt a napot de a kicsivel nem tudom mit tegyünk. A nagymama tudna rá vigyázni de megszakadna a szívem, hogy kimarad ebből de természetesen az egészség a legfontosabb. A műtètet elnapolni semmiképp nem szeretném mert már ez az ötödik időpont a műtétre és már nagyon szüksége lenne rá. Ti mit tennétek?

nov. 27. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen elmehet
nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem még egészséges gyerek sem való esküvőre, betegen, műtét után lábadozva meg pláne nem jó ötlet. Nekem elég rég volt ilyen műtétem, de amire én emlékszem az az, hogy pihennem kellett utána, nem esküvőre menni.


Én a helyedben súlyozottan venném figyelembe az orvos véleményét az itt leírtakkal szemben.

nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
2-re ne hallgass, ő árvaházban nőtt fel.
nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: Szó sincs ilyesmiről, csak a szüleim tudták, hogy egy esküvőn alkohol van meg hangos zene, az egyetlen része ami való egy gyereknek az a szertartás, de ott meg csendben kell ülni fél-egy órákat, ami szintén nem erőssége a legtöbb gyereknek még akkor sem ha nem műtötték négy napja. Persze azért jó látni, hogy személyeskedni azt tudsz, mert...ja, várj, nem is jó látni!
nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne a műtét nem lenne kérdés természetesen vinném a gyerekeimet a keresztanyjuk esküvőjére. Ők tudnak viselkedni . A műtét miatt kérdéses
nov. 27. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnalom hogy nem volt reszed fogocskazasban es bujocskazasban gyerekkorodban az esküvőkön 4
nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
#6: Én nem. A pár nem azért öl bele milliókat egy rendezvénybe, hogy a gyerekek fogócskázzanak és bújócskázzanak. Erre a játszótér való, nem egy esküvő.
nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hetessel!
dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vinnék kisgyereket esküvőre, egészségesen sem. Műtét után meg fel sem merülne bennem, hogy vigyem-e. Nem vinném. Nem egy olyan esküvőn voltam,ahol belegagyogtak vagy hisztiztek a szertartásba, a bulin üvöltöttek,mindenkinek rájuk kellett figyelni a pár helyett. Egy kisgyerek nem esküvőre való, a párnak sok energiája, pénze megy bele tényleg,hogy le legyen szervezve, ez az ő napjuk, a figyelem rájuk szegeződjön, ne a gyerekre.

Most olyan esküvőre megyek majd, ahol szerepelt a meghívóban,hogy 10 év alatti gyerek nem jöhet. Nyilván ez egy szélsőség már, de megértem a pár döntését, ez az ő nagy napjuk.

dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!