Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik az aranyerem?

Vérzik az aranyerem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves vagyok székletürítési gondjaim vannak 12 éves korom óta. Pár napja kijött az aranyerem de nagyon eléggé meg is ijedtem, de volt itthon Reparon és mindennap helyeztem fel kúpot (ezt legalább kb 2 napig csináltam mindennap egyet). Most jelenleg voltam a wc-n pisilni csak, azt vettem észre hogy friss vér jön ki belőlem. Ilyenkor mit tudok tenni? Eléggé meg vagyok ijedve most az aranyér még mindig kicsit kint van ugye nem lesz semmi bajom?

nov. 30. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Ilyenkor mit tudok tenni?”

Orvoshoz menni. Mi mást? Amúgy egyáltalán nem biztos, h csak aranyér. Lehet végbélrepedés, de nekem pl colitis ulcerosa miatt vérzés. Mindegy, h mi bajod van ott lent, azt jó eséllyel magadnak nem tudod helyrehozni.

nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze végbélrepedésem sokszor volt, csak most az aranyerem is kint van azért gondoltam erre.
nov. 30. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Lehet kapni gyógynövényes boltokban , kamilla krém kenőcsöt nekem az használt . Ára 1200-ft volt .
nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az ürítési gondokat kell megszüntetni.
nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom ezt, csak most ez az aranyér megijeszt nem volt így kint vettem be hashajtót így tudtam kakálni félek, hogy majd megint kijön vagy, hogy vérezni fogok.
nov. 30. 09:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap alatt nem szűnik meg, akkor talán érdemes megnézetni egy orvossal. Ha tartósan így marad, sok vér van, akkor nyílván lehet akár colitis is.
nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
#4 az ürítési gondok tünetek. Önmagában azokat megszüntetni felesleges, mert a betegség még meglesz.
nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most vettem nem rég hemorid kenőcsöt remélem hatni fog.
nov. 30. 13:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Hiába használok kúpot kijön mindig, mit tudok tenni? Nem merek orvoshoz se menni.
nov. 30. 14:27
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Probaltad intim tornàt?

nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!