Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha covidos voltam, és anya...

Ha covidos voltam, és anya elkapta tolem, Es egy szobaban vagyunk en vissza kaphatom?

Figyelt kérdés

Szombaton lettem beteg, anya meg szerda korul. Most nekem mar negativ a teszt, de anyanak reggel pozitiv lett.

Visszakaphatom tole,ha egy szobaban maradunk?



dec. 10. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Nincs már covid.
dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te sem az okosak koze tartozol😂
dec. 10. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert ilyenkor kialakul az immunizáció egy ideig.


Esetleg abban az esetben kaphatod el ha anyukád nem tőled kapta el és egy teljesen más génállományú vírussal fertőződött meg.


De 99%, hogy nem fogsz visszafertőződni.

dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem a francokat nincs covid, minden masodik ember covidos 40 fokos lazzal, meg ketoldali tudogyulladassal. Erdekes, pedig szitava van oltva a lakossag. Lehet, hogy az a baj, hogy nem kaptak meg a 6. fujzert :D
dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok covidos, de megúsztam hőemelkedéssel és egy erősebb felső légúti náthával. Legalábbis úgy tűnik.
dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

"Nem a francokat nincs covid, minden masodik ember covidos 40 fokos lazzal, meg ketoldali tudogyulladassal. "


Jó azért a kretén irányba se menj már át te se. Milyen minden második ember, meg hogy hogy kétoldai tüdőgyulladás? Magadnál vagy te? Mikor már azok a virológusok is azt mondják, hogy ez már sokkal enyhébb covid, mint két éve volt, akik rémisztgettek vele korábban.

dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Nincs olyan, hogy covid
dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

7-es: Akkor mi mutatott nekem pozitív eredményt pénteken? Mitől fájt a torkom, stb.?

Létezik a kis vírus. Most épp együtt élek jó sok példánnyal, bár azt érzem, kezd távozni.

dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

8.

"Akkor mi mutatott nekem pozitív eredményt"


A tesztek kamuk

dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Akkor megint nem mondjak el az igazat. Rengeteg egeszsegugyben dolgozo ismerosom van, nem a segedapolok, hanem orvosok, mentotisztek, stb csaladi-es szemelyes kapcsolatok reven. Toluk is ugyanezt hallanad. mindenki covidos szinte, aki felso leguti tunetekkel megy be mondjuk a surgossegire. Van, ahol a tesztek is elfogytak, es hat erdekes modon mind pozitiv. Nalunk ketten is fetrengtek a mult heten covid tudogyulladasban otthon, rajtam kivul, akinek nem lett tudogyulladasa, en csak megusztam egy 40 fokos lazzal es sugarhanyassal (annyira fajt a fejem, hogy a fajdalomtol okadtam, mindig ezt csinalom, ha eros fajdalmaim vannak). De ja mind azt mondjak, amit hallani akarnak toluk. Szerinted bevalljak, hogy a sok szar vakcina nem vedett meg senkit?
dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!