Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, a halálköze...

Cami55 kérdése:

Mi a véleményetek, a halálközeli élményekről, valósak?

Figyelt kérdés
Esetleg volt benne részetek? Leírnátok?

dec. 10. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy senki nem jött még onnan vissza.


Olyan beszámolók vannak, hogy X percig halott volt és ezt látta meg azt látta, de ezek csupán álmok és az elme játéka. Nincs semmi bizonyíték arra, hogy abban az X percben látta azokat amiket.


Ha saját magadat nézed, el tudod mondani sokszor, hogy mit álmodtál, miről szólt, mi volt benne, de azt nem tudod megmondani, hogy éjjel 2-kor álmodtad-e vagy hajnal 5-kor. Csak azt tudod, hogy az álmodban ez és ez történt.


Ha meghalsz, akkor kész, vége mindennek. Nem lesz még a semmi sem, mert a semmit felfogni és a sötétség érzéséhez is kell egy tudat. Ha viszont meghalsz, akkor nincs többé tudat. Nem fogod látni soha többet az életet, sem 10, sem 100, sem 1000, sem 10.000 év múlva. Nem fogsz újjászületni, se reinkarnálódni.


Ez a tudományos álláspont, ha nem megyünk el semmilyen (egyébként nem bizonyított) spirituális irányba.

dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Valósak, csak éppen semmi közül a túlvilághoz.
dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak volt,tudom,egy balesetkor. Soha nem beszélt róla. 24 éves voltam,mikor meghalt. 1x sem hozta szóba. Szóval neki tuti nagyon megrázó lehetett.
dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Az az érdekes, hogy vannak olyanok, akik a majdnem halálból jöttek vissza és nem emlékeznek semmire. Egyik haverom már volt ott 3x állítása szerint és visszafordították a fényes alagút végén, de ugyebár nem halt meg, onnan meg senki sem jött még vissza elmondani mi az igaz. Maga az érzés biztosan valós, akár valósnak is érezhette, de valósággá ugyebár csak akkor válik, ha felébred, van aki szerint ez csak egy feleszmélés utáni agyi tevékenység, kombináció, tehát nem a halál közeli élmény.
dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

4.

Az is érdekes, hogy 3-nak az apja soha nem beszélt róla, ő mégis tud róla... Vannak megmagyarázhatatlan dolgok.

dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
#5:Igen, valóban.
dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok. Mikor még a gyerekei nem éltek (én és a húgom), akkor mesélte el anyámnak.

Mióta az eszemet tudom,SOHA nem hozta szóba.

Anyám mondta el.

dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dec. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!