Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a covid oltás után lettek...

Ha a covid oltás után lettek különböző problémáim, az már úgy marad, vagy elmúlhat egyszer?

Figyelt kérdés
dec. 14. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Milyen problémáid vannak?
dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nehéz ebből kikeveredni.Mert az igazság el van hallgatva .
dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kihullott majdnem az összes hajam, szerencsére az azóta visszanőtt. Hormongondjaim lettek, plusz allergiás lettem többmindenre. Amiket egész életemben vígan ettem, azokat úgy néz ki sosem ehetem többé...
dec. 14. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell a duma.
dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem az oltás miatt van mindez.Képtelenség.Vashiányos vagy a hajad azért hullott ki. Mire lettél allergiás? Hogy függ össze az ételallergia egy oltással? Nem vagyok nagy oltáspárti , beoltattam magam 2x muszályból anélkül be sem engedtek volna az országba a családomhoz, mindegy lényegtelen.Nem az miatt vannak ezek a tüneteid.Egyik napról a másikra lettem tejfehérallergiás..
dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem az oltás miatt van.

Minden bajnak ki kéne vizsgálni az okát és azokat kezelni. Hajhullás lehet stressz, vashiány maga a hormongomd és sok más.

Hormongond kialakulhat genetikusan, rossz etkezesre, rossz eletmodra. De ha megvan az oka onnan kezelhető.

Ha meg etelerzekenysegi tesztet csinaltattal amiben verbol csinalnak 200 etelre vizsgalatot az semmit nem er, semmit nem mutat ki. Ha rendes orvosi teszten voltal es egyszerre sokmindenre lettel erzekeny annak is rengeteg oka lehet akar a hormongond is

dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Segitségre van szükséged, keress oltás utáni mellékhatásról beszélgetéseket!
dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem az oltás a gond. Mondjuk nekem a 3.oltas után sikerült évek hosszú próbálkozásai után a lombikos beültetésem, szóval bár ma már kb egy oltást sem adatnék be, én nem tudok negatív hatásról beszámolni. Inkább ki kellene a problémáidnak a gyökerét kutatni.
dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Előtte makk egészséges voltam egész életemben. Sosem voltam még megfázva sem, évente járok kivizsgálásra, és minden eredményem jó volt, ez folyamatosan dokumentálva volt, pont azért, hogyha változás történik, a következő évi vizsgálaton látsszon. Az első után azonnal kezdődtek a problémák. A hajam mindig is nagyon dús, egészséges volt, sosem hullott. Tehát fix, hogy ettől van minden. Azóta a hajam szépen visszanőtt, tehát ha más probléma állna a háttérben, akkor maradt volna satnya, de most ugyanolyan erős, gyönyörű és dús, mint előtte volt.
dec. 15. 13:02
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi a baj, ha ugyanolyan szép a hajad és ez volt a legnagyobb problémád?
dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!