Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete folyamatosan faj az alhasam és a derekamnál, ugy erzem gyakrabban kell pisilnem, de olyankor igazabol nem is pisilek, csak ki jon ket csepp. Voltam haziorvosnal, kaptam vizeletfertotlenitot meg apranaxot is, ezt mar legalabb 5 napja szedem, masnap nogyogyaszhoz is elmentem, azt mondta nogyogyaszatilag minden rendben, max egy kis felfazas, de adott ezek melle meg antibiotikumot is, hetvegen pedig annyira fajt meg hanytam is melle, hogy bekerultem az Sbo-ra, ott is negativ az ultrahang, a veremben sem talaltak meg gyulladast sem es a vizeletemben sem.. egyedul arra jutottak, hogy mivel van epekovem es cukorbeteg vagyok, biztos mostanaban kicsit elhanyagoltam a dietazast es ettol lehet, de az miert az alhasamban es a derekamban fajna. Nem tudom most hova tovabb, kihez menjek meg, mert semelyik gyogyszer nem segit, es mar nagyon kinlodok ezzel, esetleg gasztroenterologus?

dec. 18. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaptál diagnózist és gyógyszert.
dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Volt ezzel korábban gond, vagy ehhez hasonló?

dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban kaptam, de ennek elvileg 2-3 nap utan segitenie kellett volna, ez pedig valtozatlanul faj.
dec. 18. 10:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már hasfájós időszakom, de ilyen erőteljes még sosem, nehez idoszakon vagyok tul, szakitas. Sokat stresszeltem, nem ettem, talan erre vezetheto vissza
dec. 18. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Urológusra tartozna
dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!