Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Máshol is ennyire erőtlenek...

Máshol is ennyire erőtlenek az emberek?

Figyelt kérdés

Négyemeletes irodaházban dolgozom (ergo fizikailag egyáltalán nem megerőltető munkát végzünk). Gyakran látom, hogy a földszintről az elsőre lifttel mennek az emberek (és fordítva). Van, hogy rohannak a lift után, hogy aztán az felvigye őket az első emeletre (🤦🏿‍♂️🤦🏿‍♂️🤦🏿‍♂️).


Komolyan ennyire lusta, eltunyult a társadalom? És ahogy nézem, nem (elsősorban) 130 kilós meg nyugdíj előtt álló, járni alig bíró kollégákról van szó, hanem olyanokról, akik testalkata semelyik irányban sem lóg ki.


Nálatok is ez van?


dec. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint akkor csinálom ezt amikor be vagyok öltözve (sál, kesztyű, sapka), meg cucc is van nálam. Ciki, de én leizzadok ha még lépcsőzni is kell, nem komfortos utána a nap. Pedig 65 kiló vagyok, ez van.
dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megszokás, sztem
dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak sokan még ennél is kényelmesebbek, egyik iskolatársam azt mondta, ha nyugdijas lesz, még a pénzét is mással számoltatja meg. Akik olyan munkahelyen dolgoznak, ahol 4-5 mérőmüszert kell oránként ellenörizni, pár gombnyomással kell a gépsor működését korrigálni, szeretnék ha három-négy oránként kellene a feladatot elvégezni. Ha a munkát valaki állva végzi, szeretné ha ülhetne, és ha ülve dolgozhat, szeretné ha fekve lehetne a munkahelyén. Ez nagyon sok emberre érvényes, minden tiszteletem azok iránt, akik nem igy vannak.



ének, aki ülve végzi a munkáját, szeretné fekve végezni,

dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, még a félemeletre is lifttel mennek, inkább várnak 5 percet, de fel nem mennek gyalog. Parkolással ugyanez, inkább tesznek 8 kört, de 5 méternél messzebb nem állnak meg, nehogy annyit kelljen gyalogolni. Ha meghallják, hogy valami 1 km-re van, szörnyülködnek, hogy milyen messze van, nem lehet annyit gyalogolni. Számomra ezek ijesztő dolgok.
dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Náluk majd visszanyal a fagyi.Mindennek ára van.
dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 emeletesben lakom a 4-diken. Rendszeresen gyalog járok. Már többször megkérdezték, miért nem használom a liftet, hisz én is fizetek érte. Mindenki liftezik, elsőre is. Borzasztó.
dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!