Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyök alagút szindróma?

Könyök alagút szindróma?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja fáj a kezem és a karom, voltam kézsebészhez, aki könyök alagút szindrómára gyanakszik. Elküldött ENG és UH vizsgálatra, január végére kaptam időpontot. Van itt olyan,akinek volt ilyen problémája? Hogyan próbáltátok meg a fájdalmat enyhíteni? Ha műtétre is sor került, arról tudna valaki valamit írni? Előre is köszönöm!

#könyök #alagút #cubital #Könyökalagút
dec. 19. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem neurologiara tartozik, nem sebeszetre.


ENG-t minek vegzett? Az elektronystagmografia ami foleg a hallas/egyensuly meg a szem rendellenessegeit vizsgalja, akar tumorral is. Minek a sebesz ehhez? Muteted volt/lesz?

dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem kéztőalagút szindrómám van, a bizsergést és a zsibbadást a Pregabalin nevű gyógyszer teljesen elmulasztotta.
dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es...tévedsz, az ENG a perifériás idegeket vizsgálja. Most volt pár hónapja nekem. Kéztő alagút szindrómát állapítottak meg.
dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3


Ok, miben tevedek? nystagmus tudod mit jelent? A periferias idegek meg a CNS hez is tartoznak.

dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oke rajottem, kerdezo elirta, EMG-je volt, nem ENG, ha meg a lapon is ENG van, el lett irva. EMG electromyografia ami mar ertelmesebb.
dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!