Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kg normális egy 168cm 19...

Hány kg normális egy 168cm 19 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 50kg és szeretnék hízni de a hízás nem nagyon megy és már egy kicsit zavar.Sokan mondják hogy ilyen 55kg lenne az egészséges a magasságom és korom miatt.Menjek ezzel orvoshoz?vagy ilyenkor mit kell csinálni?hogy tudjak hízni már bármennyit is eszek nem tudok hízni
dec. 26. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
52-65 ig
dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
166cm 50kg-52kg voltam 17-28 éves koromig.Ingadozott, de feljebb 52 kgnál sosem ment.Az orvos aztmondta hogy ez kevés, na akkor adjon 10kilót...Mert hogy hízni képtelen voltam.A vérképem tökéletes volt mindig is, egészséges voltam. 55kilónak kellene lennem minimum, nekem is ezt hajtották. Hízni képtelenség volt, így nem tudtam mit tenni az ügyben. Ez van.
dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Hát modellnek jó lehetsz, ha még vissza jön divatba a nulla izom. De amúgy ha most divatos "egészséges" kinézetet szeretnél, minimum 55 kg. És még akkor is naaagyon karcsú lennél.


Én a helyedben elmennék nagylaborra, endokrinológiára, belgyógyászatra. Ha minden rendben van, akkor lexarnám ki mit gondol, mert egészséges vagyok. A helyedben ezt tenném.

dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan ételek amikben sok a szénhidrát, próbálj meg olyanokat enni.
dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

4

Ja ! tökjó, valamennyire egészséges még te meg tönkretennéd azt is!

dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem, én csak a kérdésére válaszoltam, hogy hogyan tudna hízni. Azt, hogy fog-e ilyeneket enni azt ő dönti el. Egyébként nem mondtam semmi olyat, hogy ezentúl csak egészségtelen kajákat zabáljon 0-24-ben. Annyit mondatm, hogy ezektől gyorsan tud hízni.


Amúgy te válaszoltál neki rendesen is, vagy csak a másik válaszát kritizálod?

dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
65 kg 168cm lany? En vagyok 169 fiukent es 70 kg, kicsit van hasam csak, meg rossz gerincpoz.
dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

54-55 minimum :)


Nekem 59 kilósan a sport okán tök jó alakom volt (most már nem vagyok annyi egy betegség miatt).

dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8.

És vajon mi baja lesz ha nem annyi és egészséges?

Na, meg tudod mondani?

dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
Semmi nincs.Olvasd el a kettes válaszomat. Vékony vagy, utálod magad mert nem szereted a vékonyságod, de hízni meg nem megy..Ennyi.Megtanulsz ezzel élni.
dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!