Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek alaludni, mit...

Nem merek alaludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor alszok akkor neha 1 honapba legalabb 5x biztos szokott lenni olyan hogy amikor elalszok felebredek arra hogy el van zsibbadva a karom es nem erzem de ezt ugy kepzeljetek el hogy alszok es arra kelek fel hogy felulok az agyon es fogom a karomat hogy nem erzem es be vagyok panikolva, de onnan gondolom hogy en fekszek rá, hogy ott van rajta reggelig a pulover meg ilyen csikok nyoma amit a pulover okoz

Aztan ma eloszor volt olyan hogy este felkeltem, es bekapcsoltam a telefonon a lámpát es lehuztam a toltorol a telefont

Es arra kelltem fel hogy a telefon a szemembe vilagit reggel 8 orakkor

Es megkerdeztem mindenkit hogy ki huzta le a telefonom es kapcsolta be a lampat azt mondtak hogy este felkeltem es be voltam panikolva es a telefonon bekapcsoltam a lampat es vissza aludtam, de en erre nem emlekszem

19 eves vagyok fiu



dec. 29. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is szokott lenni hogy elzsibbad valamim amin fél éjszakát feküdtem, ebben nincs semmi, nem kóros. Pár perc után elmúlik a zsibbadás.


Sokszor van olyan nálam is hogy éjjel csinálok valamit full kómásan, vagy válaszolok egy üzenetre, és reggel nem emlékszem hogy írtam rá vissza. Ha sok fura dolgot csinálsz, lehet nem ártana egy alvásvizsgálat, de aludj nyugodtan, semmi bajod nem lesz!

dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne kütyüzz lefekvés elôtt, ki vagy merülve, de a sok telefon, gaming, tévé felpörgeti az agyad, miközben az ki van purcanva. Bátyám elég durva dolgokat kezdett csinálni, volt hogy az ajtón matatta a zárat. Próbálj lefekvéskor relaxálni, valami stupid komédiát olvasni, kinyitni az ablakot, kikönyökölni s bámulni ki, valami hobby kézimunka, rajzolàs, bármi reperatív, ami az agyadat lenyugtatja. Azt is megpróbálhatod, hogy elviszed a telefonod a szoba másik sarkába, lényeg hogy ne melletted legyen, hogy reflexbôl odanyúlj. Akàr melegvizes tusolás, meleg levendulatea lefelvés elôtt... Ilyesmik.
dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!