Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Merjek-e összeköltözni a...

Merjek-e összeköltözni a barátommal úgy is, hogy a haspuffadásom nem múlik el?

Figyelt kérdés
A puffadásom több mint 20 éve fennáll és valószínű, hogy lelki eredetű. A barátom szeretne összeköltözni velem, de félek, hogy ez nagyon sok szorongással járna a puffadásom miatt (félek, hogy sokszor észreveszi). Élhetek így a barátommal? Olyanok válaszát várom, akik hasonló helyzetben vannak. Nem azt kérdezem, hogy hogy lehet elmulasztani a puffadást, hanem, hogy lehet-e vele együttélni?
2009. jan. 3. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Én is ígyvagyok. Bár nem élünk együtt, de nem sok híjján.:) Persze, hogy lehet. És ha szeret meg is érti, hogy neked vannak problémáid. Az én párom tudja, és nagyaon aranyosan pátyolgat amikor kicsit rosszabbul vagyok:)
2009. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben a cipőben járok. Állandóan puffad a hasam, és ha nem engedem ki a gázokat akkor nagyon tud görcsölni. Én 3 éve együtt élek a párommal, de már az ismerkedés során "bemutatkoztam" neki. Véletlen kicsúszott, de ő csak mosolygott rajta, abszolut nem zavarta. Szerencsére. Azóta nem kell visszatartanom, ha vele vagyok. És nem undorodik tőlem.

Szerintem ha valaki szeret akkor ezt is elfogadja. Meg kéne vele beszélned, hogy neked ilyen problémáid vannak, és hogy ez neked ciki. (ugyanis ez csak a nőknek ciki, a férfiak nem égnek emiatt, sőt)

Szerintem ha szeret nem fogja zavarni. Sajna a bélgázokat nem lehet visszatartani sokáig. Nem egészséges.

Ha nem beszéled meg vele, akkor mindig keresni fogod a kibúvót, hogy valahol kiengedhesd a gázokat. Az pedig nem jó, ha pont a barátoddal szorongsz, és mindig menekülni akarsz, hogy könnyíthess magadon.

2009. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is azt hittem, ideg alapon van. 16 napja iszom a kaukázusi kefirt /házi/ és egyáltalán nem puffadt fel a hasam, sokkal nyugodtabb vagyok. Ugyan azokat eszem, mint előtte.
2009. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!