Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a kiütés az arcomon?

Mi lehet ez a kiütés az arcomon?

Figyelt kérdés
A szám mellett van 3-4 pici piros folt, ami picit kiemelkedő és enyhén hámlik, néha enyhén viszket. Előtte pattanás volt azon a területen és azt hittem az gyógyul, de nem múlik el már kb 1 hónapja. Ha nem piszkálom és hidratáló krémmel kenem az arcom akkor jobb, de teljesen egyszer sem múlt el azóta. Nagyon kis területen van csak így nem tudok mire gondolni, az arcomon és egész testemen sehol máshol nincs hasonló kiütés, viszont a bal szemhéjam belső része is mostanában enyhén viszket és száraz, de nem használok semmi új terméket az arcomra csak olyat, amit már évek óta. Pont szabin voltam 1 hetet így kipróbáltam, hogy se smink, se arclemosó, se krémek, csak vízzel mostam arcot, de nem változott a helyzet.
jan. 4. 22:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!