Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durván kiálló bordákkal mit...

Durván kiálló bordákkal mit lehet tenni? Egyáltalán lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Nem találtam jobb kategóriát, remélem itt is megfelel. Szóval pár napja a fogyókúrás csoportban érdeklődtem az alábbi képpel kapcsolatban, de a nagyobb problémám, az a furcsán kiálló bordáimmal van. Bármikor ha fürdőben, strandon úgy alakul, mindenki furcsállja, hogy miért olyan.


Mit lehet ezzel kezdeni? El kell fogadni, hogy olyan, vagy van valami módszer, amivel csökkenthető az esztétikai hiba mértéke?


[link]


jan. 7. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Genetikai oka van, atavisztikus maradvany. Nezd meg a csimpanzok bordait. Fogadd el, es kesz.
jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de eddig még nem láttam senkinél, hogy ilyen lett volna neki.. :(
jan. 7. 09:59
 3/4 anonim válasza:

Az emberek es csimpanzok genallomanya (DNS) atlagos esetekben 98.8%-ban azonos. Nalad egy toredekkel magasabb az atfedes. Igy jartal.:)


Nezd meg itt:

[link]

jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a képet, hát akkor így jártam, talán mad legközelebb...
jan. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!