Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőtt férfiaknál mennyire...

Felnőtt férfiaknál mennyire gyakori a rövid fityma? Az olyan fityma, amelyik félig vagy egyáltalán nem takarja a makkot még ernyedten sem?

Figyelt kérdés
Nekem annyira rövid a fitymám, hogy mindig magától hátracsúszik, a makkom így mindig szabadon van. Tegnap haverok hívtak uszodába, nem tudom, hogy a közös zuhanyzóban mennyire leszek majd egyedül a csupasz makkommal.

2023. szept. 24. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is állandóan csupasz a makkom. Inkább általános iskolában volt ez ciki, érettebb emberek ebből nem csinálnak ügyet.
2023. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen, vízilabdáztam évekig, sosem volt téma...

26/f

2023. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nincs is fitymám, mivel körül vagyok metélve. Néha észreveszem hogy páran megnézik ilyen helyen, gondolom fura lehet annak aki még nem látott ilyet.

De nem törődöm vele. Nem vagyunk egyformák. A fityma is lehet rövid, átlagos vagy hosszú. Semmi jelentősége egy öltözőben. Fogadd el magad, ne legyél szégyellős az a lényeg!

2023. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Így nem annyira érzékeny a makkom.
2023. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rövid. Egy kicsit zavar is, mert talán emiatt az érzékenységéből is vesztett picit az évek alatt.


Nekem haverom - akivel úszni jártam - kérdezett rá, hogy metéltek-e részlegesen (válaszoltam neki, hogy gyárilag ilyen)


Szerintem ne foglalkozz vele.


37/F

2023. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 gabcsi ***** válasza:
89%
Szerintem nem hátrány, inkább előny, akinek nem tetszik, ne nézze, foglalkozzon a sajátjával, ha meg ilyet szeretne, akkor menjen urológushoz. Az előttem szólok között is többnek fedettlen a makkja, így vagy úgy. Nekem is az, jobban érzem magam így és a szex is jobb!
2023. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyik férfi sem fogja nézegetni vagy kommentálni. Tartogasd a lányoknak a felfedezés örömét.
2023. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Szeretném hinni, hogy csak egy kamasz problémázik ilyesmin...


Menj el egy külföldiek által kedvelt fürdőbe (pl. Széchenyi), láthatod majd, hogy sok ilyen van. Kinek rövid a fitymája, kinek körülmetélt a farka, senki nem foglalkozik vele.

2023. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is hasonló, idővel már nem fedte a makkot. Szerintem nem para.
2023. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

8

dehogy. nagyon sokan ...

2023. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!