Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idö múlva gyógyul a...

Mennyi idö múlva gyógyul a vesemedence gyulladás?

Figyelt kérdés

Ma van egy hete hogy fáj nem is kicsit!Keddre már 40fokos lázam volt és szó szerint nem tudtam kikellni az ágyból!Este bementünk a helyi kórházban ott megállapitották hogy a fennt leirt betegségem van!Kaptam rá egy antibiotikumot amit ma vettem be az utolsót meg no-spa meg algopirynt!Lázam már nincs csak non-stop höemelkedésem jóval erösebb lettem de a veséim ugyanúgy fájnak söt egyre jobban!

Mikor múlik el?


2009. jan. 3. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

en epp ma voltam a dokinal mert nekem meg felfazasom van holyag gyulladasom azt hittem hogy vesemmel van valami mert en tegnap este vereset pisiltem nem is egyszer neked is volt ilyen tuneted?

2009. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem!A veséim és környékén fáj de folyamatossan és a gyógyszer is csak 1-2 órára csökkenti de nem múlik el akkor se!És már teljesen kész vagyok töle!:S
2009. jan. 3. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 hét mire meggyógyul. sajnos ez fájdalmas. igyál sok sok teát, hogy segíts a vesédnek. ultrahang is volt?
2009. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!