Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sűrű borotválkozás (arc)...

A sűrű borotválkozás (arc) valóban nem tesz jót a bőrnek?

Figyelt kérdés

Mindennap.

Arcmosás -> borotvahab -> mach 3 penge -> arcmosás -> arcszesz -> (10 perc után néha megint arcmosás, mert túl erős illata van az arcszesznek)


Szóval így csinálom, szerintem ezzel nem mondtam újat, így kell borotválkozni.

Ha valamelyik lépést elcseszem/kihagyom akkor szokott irritáció/piros pöttyök lenni, de ez ritka.

Szóval, ha nem látok semmi irritációt, sima az arcom, akkor hosszútávon sincs gond?


jan. 8. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem tesz jót.Akármilyen jó pengét használsz,a hámréteget is leveszi.
jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bírja az. Kíméletesen borotváld, meg inkább valami krémmel kend a végén pl Nivea sensitive.
jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az arcszeszt nem szokás lemosni.Legalábbis ilyent még nem hallottam.Magam sem mosom le.Ha túl erős az illata és nem bírod,akkor használhatsz mondjuk timsót.Az is jó fertőtlenítésre.Azt viszont tényleg ajánlott leöblíteni pár perccel a felkenés után.
jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!