Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányásfóbiás vagyok és koszos...

Hányásfóbiás vagyok és koszos vizet ittam?

Figyelt kérdés

Felébredtem, és kimentem inni a csaphoz. Nem kapcsoltam a fürdőben lámpát, mert bevilágított a folyosóról, és nem nézegettem milyen víz folyik, csak odahajoltam és ittam egy jó 10-15 kortyot. Utána megmostam az arcomat és aközben vettem észre, hogy biza szürke-barna víz folyik.

Teljesen lesokkolódtam, azóta is remegek, hogy mivan, ha elkapok valami hányós dolgot. Csak arra tudok gondolni, hogy most napokig nem eszek semmit, akár egy hétig is csak pár falatot, hogyha el is kaptam valamit, ne tudjon kijönni, max rosszul legyek. Ezt fogom csinálni.

Biztos, hogy megfertőződtem a csőtöréses víztől?


jan. 19. 03:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet csak tisztítjàk a hálózatot. Olyankor a víz csak undi,de bajod nem lesz tőle. Én is hányásfóbiàs vagyok, szóval úgy mondom ezt neked. Nálunk rendszerint büdös a csapi víz sajnos, de ha épp nincs itthon ásványvíz, akkor én szoktam inni és lekopogom,eddig nem volt tőle bajom.
jan. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy egy tapasztaltabb paraszt bácsi mondaná:

Mögmaradsz!

jan. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nálunk is többször ilyen, de mindig van ásványvizem, csak most lusta voltam lemenni érte >.<

Lekopogom, eddig megvagyok, ha mégis lett valami, az milyen hamar fog kijönni rajtam?

jan. 19. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező - már kijött rajtad - egy felesleges kérdés kiírásának a formájában.

🤔

Bizonyos dolgok ugyanis nem testi, hanem mentális zavart váltanak ki!

jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 benned meg valami kijött gonoszság és tahóság formájában. Ne haragudj, de erre mást nem tudok mondani.
jan. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!