Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy bulimiásnak lehet hányásfó...

Bulimic Royalty kérdése:

Egy bulimiásnak lehet hányásfóbiája (emetofóbia) is?

Figyelt kérdés
egy,bulimiás,hányásfóbia

2017. febr. 19. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem emetofóbiám van,éppen ezért elképzelni sem tudnám magam bulémiásként,hogy tudatosan hánytassan magam.

Kicsit olyan mintha egy prostinak erotofóbiája lenne,tehát mondjuk írtózik attól,hogy beszéljen a szexről.

2017. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.Tudom milyen az emetofóbia,Nekem is emetofóbiám van,mostanában már csak akkor hogyha magától hányok,mert magától mindennél jobban utálok hányni és félek,hogy hányni fogok.Ha szándékosan hánytatom magam,régebben amikor Miaként kezdtem eléggé pánikrohamaim szoktak lenni hánytatás előtt és utána is szokott.De amikor szándékosan hánytatom magam,igen Miás vagyok több mint 10 éve,akkor kimondottan szeretek hányni,az az érdekes,meg így Én irányítom,így már 1 éve nem pánikrohamaim lenni ezmiatt. Akkor lehetek egyszerre bulimiás és emetofóbiás is?
2017. febr. 19. 20:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Jav:*így nem szoktak pánikrohamaim lenni.
2017. febr. 19. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy "Miás" ?
2017. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok rájöttem...buliMIÁS
2017. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a "Miás" az Mia nyelven buliMiás.:)
2017. febr. 20. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!