Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomrángàs tapasztalatok?

Anonimuus8 kérdése:

Izomrángàs tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Elnèzèst hogy nem irok ekezeteket.

Szoval a helyzet hogy egy hetig beteg voltam.Màra lettem jol.Ejjel arra keltem hogy a jobb oldalon izomràngàs van a mellizmomban(felül)

De szinte megallas nelkul.Tudjàtok mintha direkt ugràltatnàm a mellizmom a csajoknak.Mèg soha nem volt ilyen velem.Es szinte egyhuzamba csinàlja azota is.heti 6 x edzek foleg most mert jovo heten egy fotozasom lenne.Es egesz heten stresszeltem hogy pont most lettem beteg.Eleg kemenyen streszeltem ez miatt.Nemtudom lehet e koze hozza?!



jan. 21. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ásványianyag hiány, idegrendszeri betegség. Ezekre érdemes gondolni elsőként.
jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Idegrendszeri betegsèg csak így a semmiböl? Mindenkèpp orvos? Vagy várjak hàtha elmulik?
jan. 21. 09:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet túledzés, pihenj elég ott 5 edzés is egy héten

Ha izomrángásod van vagy idegrendszeri alapú vagy izomrángás tehát vagy nyugtató vagy magnézium elmúlasztja azt

Pihenned kéne elsősorban és ha attól nem múlik akkor jöhetnek a fenti opciók

jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az idegrendszeri betegségeknek sok esetben ilyesmi az első tünete
jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nyugtató akkor mulasztja el, ha pszichés.
jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha máshol is ugrál a tested, akkor érdemes jobban izgulni.
jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Semmi màs.ès nem is volt soha semmi.Ès rengeteg vitamint szedek.De a heten folyamat stresszeltem.Egy hètig az agyba fekudtem folyamat.De tènyleg folyamat.Es stresszeltem magam hogy jovoheten fotozas es nemtudok edzeni.utobbi 3 napba mar aludni se tudtam.Most ejjel mar annyira ideges voltam hogy nembirok aludni hogy szinte kiabaltam magammal.Aztan egyszercsak elkezdodott ez a rangás. Ez a stori
jan. 21. 10:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Es koszi a valaszokat
jan. 21. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Mozogni kéne, lemenni edzőterembe vagy felöltözni és futni, úszni, kerékpárt ugye most nem lehet, a lényeg hogy levezesd a felgyülemlett feszültséget és ez rendszeres legyen, a tested-lelked is jobban lesz.
jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hello.

Ne ülj fel a paráztatásnak mert hamar ott találod magad, hogy ALS.

Én 2 hónapja szívok ezzel, kaptam egy injekciót egy allergiás betegségemre, másnap kezdődött.

Izomrángás gyakran előfordul virúsfertőzések, betegségek után pláne ha kicsit gyengül az immunrendszer. Illetve ha szedtél bármilyen gyógyszert érdemes utána nézni.

Mellben lévő izomrángás simán lehet a mellizomban történő mélyizomrost sérülése is ad edzések végett. Nagyon aktiv sportolásnál, testépítésnél ez gyakori.

Szedj mindennap szerves magnéziumot, napi 3*500mg simán mehet, D vitamint és Milgammát vagy komplex B vitamint.

Lehet fáradság, pszichés is. Ritka ha ettől több áll mögötte és ez az egyetlenegy tüneted.

Én pl millió nemzetközi oldalt végigolvastam az injekciómmal kapcsolatosan és egy pár oldalon találtam "sorstársakat". Érdemes tudni ha pl gyógyszer okozza az nem múlik el azzal hogy "jólvan már nem szedem", egyes esetekben több hónapig is lehet utóhatása. Nekem pl az eNG/EMG nem mutat rá semmit, tehát nem az idegrendszerbe van "beidegezett hatása" sokkal inkább az izmokba.

Szedd a kiegészítőket, kevesebb koffein. Gondolom ha testépítsz akkor szóba jönnek zsírégető cuccok is vagy vízhajtók...nem túl jók ezek szedése alapjában önmagában sem, de ha betegség miatt eleve stresszben van a szervezet úgy még rosszabb.

Vélhetően önmagától fog rendeződni.

Amúgy én 5 hetes "tünettel" mentem....kb akkor vesznek komolyan ha legalább 3 hónapja van tüneted és 0-24ben.

Jobbulást.

jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!