Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs tb biztositasom de a...

Nincs tb biztositasom de a munkahelyre kell laborvizsgalat (vervetel vizeletminta ) a dokim szerintettek akor is ad beutalot?

Figyelt kérdés
jan. 26. 16:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Jovohonapban lesz idopontom a munkaugyire regisztaltatni magam. Kaptam mar hatosagi bizonyitvanyt ami igazolja h nincs munka viszonyom amivel onkormanyzatnal kell menni kitolteni egy papirt es majd eldontik h jogosult vagyok e 1 evig a tb re .De az mar keso lenne a mert 2 hetet adtak hogy vigyem a laborvizsgalat eredmenyeit
jan. 26. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki kell fizesd. Magànba mehetsz beutaló nèlkül is.
jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Beutalót adhat, de pl. üzemorvos ha ad, akkor azért nem kell fizetni. Pl. háziorvos így nem tud elküldeni laborba TB támogatott ellátásra, ki kell fizetni. Vagy magánba elmész.
jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üzemorvosi beutalás se megy tb re . Vagy magadnak állod, vagy max a munkahely fizeti.
jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom h ki kell fizetni de gondolom ez megy a tobbi adosaghoz amit torleszhetek vagy kifizetem majd egyben kesobbiekben
jan. 26. 19:09
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha barna a TAJ ellenőrzéskor, akkor mindenképpen kell fizetni, addig el sem végzik a vizsgálatokat, ha piros (6 havinál kevesebb a tartozás), akkor még elvégzik, csak majd a biztosítást rendezni kell visszamenőleg.
jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!