Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Novemberben kivettèk az...

Novemberben kivettèk az epekövem,és lassan vissza tértem a normális étrendhez is,és most megint fáj egy kicsit ott ahol a epekövem volt, ez normális?

Figyelt kérdés
jan. 31. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Diétázzál megint egy ideig, az fog segíteni.
jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Epehólyag kivétel utan nem fogsz tudni mindent ugyan úgy megenni. Nekem 10+éve fáj az oldalam. Van amikor már reggel úgy kelek fel. Szóval nagyon enni sem kell hozzá.

Nálam a tojás gondot tud okozni, de amikor úgy érzem telítődik a szervezetem és már a levegővétel is fáj, akkor böjtölök egy kicsit, és rendben lesz minden. Ki kell neked is kisérletezni, hogy mi jó neked. Mivel a savad akadálynélkül jut a gyomrodba ahoz is hozzá kell szoknod, hogy sok van. Nekem refluxom lett miatta.

jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a tojás tipikusan problémás lehet, főleg, ha olajjal van kombinálva (bundáskenyér, palacsinta, stb.), de anyukámnál gond lehet a káposzta is, a hagyma, stb.
jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!