Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fürdés: reggel vagy este?

Fürdés: reggel vagy este?

Figyelt kérdés
Esetleg mindkétszer. Hányszor egészséges fürdeni egy nap? Ti mikor szoktatok?
febr. 1. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én este szoktam lefekvés előtt, hogy tisztán feküdjek be az ágyba. Nyáron van, hogy naponta többször is letusolok hideg vízzel, ha nagyon megizzadok.
febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Átlagosan kétnaponta egészséges. Ha volt igénybevétel vagy fokozott izzadás (építkezésen dolgozás, edzés, kánikula stb) akkor gyakrabban.

Mindegy az egészség szempontjából hogy reggel vagy este. Sokak szeretnek tisztán ágyba bújni szóval nekik este

febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én este, mert felébreszt, ugyanakkor megnyugtat :), plusz nem szeretek "koszosan" lefeküdni.
febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este
febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan - nyári hőségen és edzésen kívül - nem egészséges naponta zuhanyozni sem, kádas fürdés hetente egyszer. Ahogyan hajat sem szabad naponta belőni formára és "megmosogatni". Nekem fürdés vagy zuhi d.u.-este között, de nem közvetlenül lefekvés előtt. Túlságosan felfrissít. Közben meditálok is.


35/F

márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!