Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérplazma adás mitől rossz?

A vérplazma adás mitől rossz?

Figyelt kérdés

Ezt nekem kellene a legjobban tudnom akinek az apja ezzel foglalkozik és napi 100 embereket visz fel a rendszerbe, de nekem csak annyit mond hogy NEM! vagy ha meg akarok halni csináljam. Hiába kérem nem magyarázza el hogy miért gondolja ezt.

Hozzátenném hogy havi 2x mennék el nem ugy mint akiket minden 3. nap lát kezükben a papirral



febr. 4. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem értek hozzá én sem,de,ha nem viszed túlzásba szerintem sem káros.
febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ja havi 2x en is elmennek az 40 000Ft. Csak szedek gyogyszert, epilepsziara arra meg nem adhatok.


Nincs benne veszely, max annyi, hogy ha erzekeny vagy az ilyesmire mentalisan vagy hasonlo, akkor elajulsz. De elotte egy komoly orvosi vizsgalaton mesz at, mivel te egy donor lennel, es betegnek adnak a te plazmadat. Bar nem tudom, hogy vert vagy plazmat. Mert nem mindegy.

febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Örülhetsz neki, hogy apád legalább tudja a titkot. Ez az egész dolog egy hatalmas biznisz (amit nyilván te is tudsz). Biológiailag ott van a kutya elásva, hogy a plazmafehérjék újratermeléséhez sokkal nagyobb energia kell a szervezetnek, mint amennyit forintban fizetnek a plazmaadásért. A fehérjék újratermeléséért elsősorban a máj a felelős és a fehérjéket megtermelő májsejtek könnyen kimerülhetnek.
febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

3


A feherjet a tested nem termeli, hanem be kell vinni, a majad metabolizalja es kozben szetosztja a testedbe a veraramban oda szallitva ahova kell. Jo is lenne, testepitoknek nem kene feherje por akkor aztan mindenki rajongana a szalkasos de nagy izomtomegu pasikert.

febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt tőle kérdezd meg.
febr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Èn úgy hallottam hogy nagy kamu az egèsz !


A "vèredből,, rúzst meg kozmetikai termékeket gyártanak

Mondhatom nagy hősködès...közben hatalmas biznisz egy nagy titok ès suttyózás mozog a háttèrben !

100% ra veszem

Kevesebb ès sokkal kisebb dolgokból is ki derül màr hogy nem is az aminek látszik !


Nyilván egy sima átlag ember

Vagyok aki sose fogja meg tudni a teljes igazságot.

De aki ön tudatra èbredt az tudja hogy, hogy is mozog a világ rendszere !

febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!