Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » PlazmaPont időpont foglalás?

PlazmaPont időpont foglalás?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam az alkamassagi vizsgalaton, kaptam is donorszámot, de nem tudok belépni az időpont foglaló oldalon.

Ha még nem volt plazmaadásom, akkor a vizsgalatra jelentkezésnél kéne próbálni? Vagy mi lehet a gond?


Nem válaszolt még az ügyfélszolgálat.



nov. 9. 23:55
 1/1 Zoglonarix válasza:
73%
Fognak hívni 8-10 napon belül a megadott telefonszámon. Illetve ha interneten felmész a honlapjukra ott eléred az ügyfél szolgálatot telefonon a megyédnek megfelelően. Az app meg van hogy néha csődöt mond, ijenkor telefonálás. Ha majd plazma adásra mennél az étkezésre és a víz bevitelre figyelj oda, fontos. Meg max 1 hetente menj. A kevesebb az már károssá válhat, túl hajtja a szervezetet, én is járok 2-3 hetente, ha van időm, meg arra járok. Fontos mások segítsége, de az lehetőségeik szerint úgy vitelezzük ki, hogy ne magunknak ártsunk.
nov. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!