Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy "betegedhetnék" meg?

Hogy "betegedhetnék" meg?

Figyelt kérdés

Jövöhét utàni héten szeretnék kimaradni a suliból legalàbb az elsö 3 napra..van rà okom..nem tanulàs vagy ilyesmi :D..

Hallottam olyat, hogy làzas lehetek a krétàtól ha megeszek egy kicsit.. ( àllítólag igaz, mert volt aki kipróbàlta )

azt is hallottam, hogy a sós kàvétól elhànyom magam.. :D nem tudom ez mennyire lehet igaz.. segítene valaki?


2010. okt. 24. 12:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
48%
NE LEGYÉL BETEG!
2010. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
csak mond azt hogy beteg vagy nem kell feltétlenül betegnek lenned az orvosnak meg megmondod lázad volt és megy a hasad xd amit nem tud megnézni xd nehogy azt mond hogy a torkod fáj és semmi baja találj ki v-mit és játszd el.
2010. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg KOMOLYAK az indokaid!

És ha majd dolgozni kell, ott mit fogsz kitalálni?

2010. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

attól lelkiismeretfurdalàsom van mindig :D..

ezért kéne valami igazi..

2010. okt. 24. 12:16
 5/18 A kérdező kommentje:

akkor elmondom ha nem hiszitek el xD

tàvkapcsolatom van.. és a baràtom jön hozzànk egy hétre és utàna 7 hétig nem talàlkozunk csak ugye internet...

én mindig nagyon késön érek haza suliból és legalàbb az elsö 3 napon teljesen együtt lehetnénk, az olyan jó lenne :)

2010. okt. 24. 12:18
 6/18 anonim válasza:
9 öves koromban szönsavasäsvänyvizes teät ittam meg, 2 napig +gy g0rtcs0lt a hasam, hogy nem tudtam kiegyenesedni.
2010. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezek a megbetegedési problémák általában nem használnak, ha meg igen, akkor annyira rosszul leszel, hogy nem fogsz tudni a barátoddal foglalkozni.

Menj el az orvoshoz, és mondd, hogy nagyon fáj a fejed, rosszul vagy, lázas voltál, stb., nem hiszem, hogy nem ír ki egy pár napra.

2010. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Azon a héten nem pont szünet van?
2010. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

problémák helyett taktikák :D

Úgy látszik, én meg írni nem tudok. :D

2010. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
jövőhét után szünet van...
2010. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!