Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélfájdalom és néha fájdalm...

Végbélfájdalom és néha fájdalmas széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy székrekedésem van és baromira fáj amikor wc-zek. Először azthittem hogy a kemény széklettől aztán ma reggel már normális volt a székletem, de ugyanúgy fájt. Lila színe van a végbélnyílásomnak és körülötte piros a bőröm és mindkettő fáj is nagyon. Interneten nem találtam választ, 100 féle betegség lehet, csak szeretném kérdezni, hogy másnak volt e hasonló, elment vele orvoshoz vagy elmúlt magától vagy mit kell ilyenkor tenni? Ja és hormonális fogamzásgátlót szedek amire gyanakszom hogy az a hibás mert sok bajom volt/van már tőle, abba is hagyom ha ez a levél elfogyott végre belőle!

febr. 7. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyer.
febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér.
febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aranyér. Proktológus tud segíteni
febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen aranyér. Nem szabad hagyni hogy besűrűsödjön és olyanokat kell enni, valamint többet inni
febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Meg nem kell okvetlen semmilyen -lógus, van rá Mastu kenőcs. Ha nem súlyosabb. Pl. nem vérzik, nincs dudor
febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azért kell neki néhány nap mire regenerálódik. Szerintem némi kenegetés segít ezen. Figyelj rá, hogy ne kelljen újra erőlködni. Nem hinném, hogy orvoshoz kéne menned,pláne, hogy a szükséges termékek nem receptkötelesek. Proktis, Hemorid kenőcs, de lehet, hogy Körömvirág krém is elég.
febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉS, az is lehet CSAK vashiány, vagy csak kitüremkedés. Azért en szaladjunk előre. De ha elmész vele, menj, jól teszed.
febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az erőlködéstől enyhe, átmeneti vérzés is előfordulhatna akár.
febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!