Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hasmenés, tenyésztés...

Állandó hasmenés, tenyésztés negatív, étel érzékenység sincs?

Figyelt kérdés

A nők egészsége témába teszem,mert szülés óta tart a problémam. Sőt, igazából a nyolcadik,kilencedik hónapban kezdődött. Vizszerű, kirobbanó széklet,olyan amit nem bírsz tartani. Napi többször,sokszor. Nem függ attól mit eszem,nem függ semmitől. Éjjel,nappal rám jöhet hirtelen. Kaja után gyakrabban előfordul,de nem csak akkor.Napi 4-6szor átlagban,van,hogy többször is. Nem csikar a hasam,nincs lázam,nem fáj semmi. Csak az állandó f*sás,semmi más tünet. Természetes úton szültem csak egy kis gatseb volt. Soha életemben nem volt hasmenés gondom. Szilárd székletem egyáltalán nincs,csak ez a vizszerű robbanás. Nem lehet így már normális életet élni. Szoptatok, a babám nagyon szépen fejlődik.

Sajnos gasztroenterológiara nem bírok a közel jövőben bekerülni.Nem anyagi ok miatt,de az sztkban nincs időpont a közeljövőben,magán pedig nincs a tágabb környékünkön sem (vidéken,falun élünk). Baba miatt most utazni sem tudok messzebbre.


Annyit tudtam elérni,hogy a széklet tenyésztés negatív,és nem vagyok semmire allergiás.

Mit tehetnék,mi lehet ez? Február 26 -án szültem, a probléma azóta kicsit sem enyhült,de igazából már kb január de talán december óta fennáll. Csak azt hittem a terhesség,szülés miatt ez normális. De már nem lehet így élni,sajnos szellenteni sem merek,mert sokszor baleset van belőle. A záró izmom jól zár,nem az a probléma, tudnám tartani,de sajnos ez nem az a fajta széklet amit lehet. Help ☹️



2023. máj. 9. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásszal beszéltél? Ha akkor kezdődött, akkor elég esélyes, hogy van köze a terhességhez, szüléshez.
2023. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,beszéltem..forduljak a házi orvoshoz. Oda fordultam és annyit értem el,amennyit írtam is.☹️
2023. máj. 9. 10:12
 3/11 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, sosem voltam terhes, viszont egy időben rendszeresen híg volt a szekletem, akár napi ötször is...és pont Nőgyógyászhoz mentem egyszer, és a vizsgálat után kérdezett rá hogy milyen a szekletem stb, lényeg a lényeg hogy mondta hogy ne igyak tejet semmiféle formában, eztbetartom azóta is, és azóta minden rendben van, nem iszom tejet (lehet helyettesiteni mindenféle növényi, zab, kókusz, rizs tejjel vagy simán NEM iszom tejet)napi egyszer max kétszer járok wcre, nem fosok, normálisan kakilok

EgY próbát ßzerintem mindenképpen meger

Drukkolok

2023. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos laktóz allergiák van így évek óta nem eszek semmi tejterméket. Úgyhogy ez sem jó.☹️
2023. máj. 9. 17:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam H nincs akkwrgiam mert semmi újabb nincs amiről nem tudnék.
2023. máj. 9. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Probald ki az Enterolt. De nezd meg, hogy szoptataskor lehet e szedni.
2023. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána nézek. Bár sok bizodalmam nincs. Tasectant és lopediumot is próbáltam,mind a kettő elvileg elég hatékony cucc,sajnos semmit sem ért.
2023. máj. 9. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:

IBS?

Az okoz ilyen tüneteket.Olvass utana

2023. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
IBS, nem cöliákiás gluténérzékenység - ezekre általában negatívak a tesztek, aztán mégis hoz minden tünetet, kezdve a székletproblémákkal vagy puffadással, görcsökkel, stb.
2023. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nekem csak a szapora van semmi más. Nincs más tünet. Se puffadás se görcs se semmi. Soha.
2023. máj. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!