Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drasztikus hashajtó...

Milyen drasztikus hashajtó szerek teák vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kiadósat fosni, így ennek előidézéséhez keresek tanácsokat. Hallottam a ricinusolajról a mályva illetve Szenna/anyalevél teákról. Ezek melyike fosat a legjobban? Okoznak e hascsikarást?

Holnap WC közelben leszek így ráérek majd futkosni, a lényeg hogy pucoljon ki.



febr. 8. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

laevolac, ott broder kijon a beled is. Veny nelkuli, benuban kaphato akar. Kezd kozepes mertekkel. Mar azzal szetfosod magad, de mire elkezd hatni kb 7 - 10 ora, tehat ugy este vedd be, reggel egy ido mulva olyat fogsz fosni, hogy a wc-t kell cserelni. De ha nem eleg mehetsz nagyobb adagra is.


De sokat igyal. sokat broder.

febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

ja es azt a majad nem dolgozza fel, egy kis kajaval vedd be, de horpintsed, finom az ize mert lactuloz, de horpintsed. Azonnal le a torokba. stimulalja a beled hasonloan mint az agyadat az amfetamin ezt most kepzeld el a belben, es tovabb gorgeti a szekrekedest.


de broder. tenyleg igyal elotte kozben utana. Sokaig hat (akar 3 - 6 ora) es fokozatosan csillapodik, ameddig fingani mersz. De nekem volt hogy fingtam, es ahelyett jott ki egy kis kakao este az agyra. Mosolyt csalt az arcomra.

febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
es fel sem szivodik broder. tehat semmit nem csinal csak amit kell.
febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:

tehat semmit nem csinal csak amit kell


Aha. Meg közben rendet vág a bélflórádban.

febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
senior sef megszolalt
febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!