Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtóval fogyózni? Drasztik...

Hashajtóval fogyózni? Drasztikus tudom, de más nincs.

Figyelt kérdés

2 kisgyerekem van, nincs időm tornázgatni mert mikor alszanak akkor pakolok próbálom utól érni magamat a házimunkába, koplali képtelenség számomra, enni sincs időm rendesen, ez is nagy baj, ezért egész nap csak csipegetek, a mozgáso az napi minimum 30 perc séta babakocsival, ha jobb idő van akkor több is. Ezért gondoltam a hashajtózzást.170 cm, és 85 kg vagyok, erről szeretnék 55-60-ra lefogyni.

Ja, és a vitaminok multivitamin formájában pótolnám...


2010. jan. 17. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
A hashajtót felejtsd el, tönkremegy a szervezeted, gyomorfekélyes lehetsz, ez a 2 gyerekednek nem hiányzik, ha ragaszkodsz ehhez, és nem keresel minden áron egészségesebb megoldást, akkor felelőtlen szülő vagy.
2010. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet, mert hozzászokik a szervezeted és mindig nagyobb adag kell. Ezenkívül nagyon sok folyadékot is veszítesz vele.
2010. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Én csináltam ezt, konkrétan szűztea kapszulát szedem. Ettem mellette, plussz vitamiokat is szedtem, mégis iszonyatosan legyengültem, semmi erőm nem volt. Pedig csak napi 4-5x volt , de akkor is.:( És emellé a bélbolyhok is tönkremehetnek, kiújul az aranyér(ha van), hiába szedsz vitamint, az sem tud felszívódni nagyon.

Nem tudok mit ajánlani helyette, remélem lesznek itt okosabbak,én csak a saját negatív tapasztalataimat osztottam meg.

2010. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld mert tönkretesz!!! Inkább tarts heti 1-2x gyümölcs-és zöldségnapot, azzal is lemegy a 20 kiló nyárig! Ettől sokkal frissebbnek is fogod érezni magad! Sok sikert!
2010. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
igy ment tönkre ismerősöm bélrendszere. meg is halt. így tovább!
2010. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Inkább egyél levest levessel, de a hashajtót felejtsd el.


Mellesleg a túlsúlyod java része gondolom, zsír. Na, az menne le legutoljára: akkor, amikor már nem marad rajtad izom, nem marad benned sem víz, sem vitamin, és tönkrementek a szerveid.

2010. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
ne hashajtózz, mert rászokik a szervezeted - anyám rászokott, már több, mint 20 éve magától nem is tud nagyvécézni, csak hashajtóval
2010. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor ez kilőve. De akkor mi????????????? Így nem maradhatok!!!!! Undorodok saját magamtól nagyon, a promm mindig dolgozik, így én vagyok csak a gyerekekkel
2010. jan. 17. 23:29
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Életmódváltás. Hagyj fel a zsíros, cukros ételekkel, a fewhér kenyérrel, tésztával, disznózsírral teljesen. Helyettük sok zöldség, gyümölcs, olívaolaj, teljes kiőrlésű kenyér, fehér húsok, hal.


Ne legyél hülye, a tabletták, a hashajtók és hasonló szerek az egészségedet teszik tönkre!!!

2010. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
60kg alá ne menj, ha annyira lefogysz, már az is tökéletes lesz neked.
2010. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!