Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögök 6 hete. Tüdőgyulladásb...

Köhögök 6 hete. Tüdőgyulladásból meggyógyultam, de a köhögés még mindig kínoz, a bordáim rettenetesen fájnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A tüdőgyusziból a gyógyulás sokáig elhúzódhat.

Menj vissza a dokihoz, hogy ez így normálisnak tekinthető-e.

2013. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? Nekem a lándzsás utifű, Sdodal szirup, és a Izlandi zuzmó SZIRUP váltak be.
2013. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem a forralt bór segített. Mielöbbi gyógyulást!
2013. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!A tüdőgyulladásból felgyógyulni hosszú,és fájdalmas folyamat,ami eltarthat akár fél évig is.A bordáid azért fájnak mert az ott húzódó izmokat már túlerőltetted,a folytonos köhögéstől,úgyhogy az csak izomláz.De mindenképpen menjél kontroll vizsgálatra,ezt ne halogasd.Bár elvileg kell is menni havonta,tüdőgyulladás után.Nálam így volt.
2013. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvossal ellenőriztetni kell, hogy nincs-e mellhártyagyulladás.
2013. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A forraltbor jó! + a módszer: A KEFEKÚRA.

- Több L ízletes száraz bor hazavitele.

- Segítő személyzettel (anyu, asszony, barátnő, etc.)forralt bor folyamatos készíttetése.

- Fürdőszoba. A kád végébe kiteszel 1 szál szőrt.

- Beülsz a kádba, forróvíz;

- A közben elkészült forraltborok megiszásának kezdete;

- addig folytatod, amíg a szőrszálat kefének nem látod.

- Amikor magadhoz térsz; és netán még mindig köhögsz - a kerületi Tüdőgondozó...

2013. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Némethné Nagy Aranka válasza:
Állj neki az immunrendszered erősítésére, hogy önmagát tudja meggyógyítani.Szerintem a legjobb erre én évek óta használom a NUTRILITE multivitamin. Igaz nem kapható gyógyszertárban,de ha érdekel írj privátban.Jobbulást kívánok!
2013. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legegyszerűbb megoldás: feketeretek mézzel. A köhögést fél nap alatt kivégzi.
2013. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 masni1 ***** válasza:
Gyanítom, hogy a tüdőgyuszid mellett mellhártyagyulladásod is volt, vagy van. További antibiotikus kezelés ( másfajta szélesspektrumú antibiotikummal ). Ha nem múlik kérj góckutatást, mert lehet, hogy a szervezetedben valahol tombolnak a bacik, és folyamatosan visszafertőződsz. Ha van mandulád az nagyon jó hely az ilyesmire...... Szóval orvos.
2013. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!