Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásproblémák esetén mit...

Alvásproblémák esetén mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Mostanában a 7-8 óra alvás sem elég, egyszerűen dél körül már annyira fáradt vagyok hogy képes lennék aludni. Viszont mire hazaérek ez eltűnik, de a fáradtság megmarad. Este igyekszem korán lefeküdni aludni, de 7 órát legalább alszom mindig. Ha megpróbálok hamarabb lefeküdni aludni csak nézem a pókot a sarokban, egyszerűen nem tudok aludni, mindegy mennyire vagyok fáradt. Vérvételen is voltam és az alapján minden rendben van e téren. Ja és hozzátenném hogy nem a napon lapátolok egész nap, könnyű szellemi "munka", iskolába járok. Megerőltetőnek nem nevezném, stresszesnek még inkább nem. Nem tudom mit kéne tegyek, ötletem sincs. Aki bármi hasznos tapasztalattal tud segíteni megköszönöm.

febr. 12. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi kávét iszol naponta, illetve mikor az utolsót? Energiaital, kóla esetleg??
febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem iszom egyiket sem, max reggel egy kávét de az se jellemző.
febr. 12. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Okozhatja barmilyen gyogyszer mellekhatas is vagy psziches, illetve csaladi, iskola stb problemak amik esetleg nyomasztanak.
febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*tudat alatt
febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyógyszert leszámítva a többit nem hiszem. Minden stabil, semmilyen stressz nem ér efelől. Egyedül gyógyszert szedek, azokból mik válthatnak ki ilyen hatást? Mármint milyen gyógyszerek.
febr. 12. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Stabil ember tud aludni. Ezert irtam h “tudat alatt”.


“Olvassa el a tajekoztatot vagy kerdezze meg gyogyszereszet”.

Nekem antidepresszansok meg nyugtatok okoztak ilyet.


Jobbulast

febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudat alatt meg értelemszerűen nem tudom. Nem ilyen típusú gyógyszert szedek. Amit szedek azzal kapcsolatban meg nem olvastam sehol ilyet.
febr. 13. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Mozogsz, sétálsz eleget?
febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Naponta egy órát legalább sétálok, plusz heti 3-4 kondi. Nem érzem hogy keveset mozognék.
febr. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!