Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is észrevette hogy az...

Más is észrevette hogy az 50-60 éves korosztályban sokkal több a haláleset?

Figyelt kérdés
Az én környezetemben ez a korosztály gyakorlatilag "kihalt". Főleg a férfiak. A nagy részüknek agyvérzés vagy szívroham.
febr. 13. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idősebben az ember hajlamosabb effélékre, mint fiatalon. Nekem az a furcsa, hogy téged ez meglep.
febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18%
Igen sajnos észrevettem, tudod miért van ez? Mert mindenki vadul próbál egészségesen élni és ez miatt sok tápanyag hiányzik a szervezetéből. Keveset mozognak, otthonülők, állandóan idegeskednek. Minden hülyeséget elhisznek amit a tv ben hallanak. Én fiatal vagyok és igenis sokat mozgok, mindent eszek mert mozgok és ezért lemozgom a kaját nem hízok el. Kávézok is néha piálok és cigizni is szoktam, mégis kiváló egészségnek örvendek, mert a lelkem rendben van, csak magamnak hiszek, úgy élek ahogy nekem jó, nem akarok senkinek megfelelni. Nem diétázok semmi. Csak boldog vagyok, hálát adok istennek azért amim van és küzdök azért amit még el szeretnék érni az életben. Az a baj ezzel az 50-60 éves korosztállyal hogy már nagyon öregasszonyok akarnak lenni, nem mozognak, nem szeretik a divatot, nem szednek nagyon vitaminokat csak a hülye gyógyszereket szedik ami a reklámban csodásnak és fiatalítónak van meghírdetve. Nem veszik észre az öregek hogy át b@asszák őket mindenhol. Nem mennek szórakozni, nem járnak télen szoliba nem erősítik az immurendszerüket, sokat panaszkodnak, mérgelődnek ezáltal magasra emelődik a szívinfarktus kockázata és az unalmas szar életük és egészségük miatt meghalnak és kész!
febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!