Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet nárcisztikus személyiség...

Lehet nárcisztikus személyiségzavarom?

Figyelt kérdés
Első sorban utálok emberek közé járni.nagyon irigy vagyok,nem szívesen osztozkodom.Sose érzem azt a bizonyos határt amikor pl sértő dolgot mondok,nem megfelelően látom magam(ezt nem úgy kell érteni hogy istenítem magam,hanem a testem nem látom megfelelően)Van bennem egy nem is tudom,torzítás ami miatt nem úgy látom magam.Lehet az?ki mit gondol?
febr. 13. 14:38
 1/1 anonim válasza:

Nekem a leírtak alapján szinte semmi nem vall a nárcisztikus személyiségzavarra.

Nekem kapcsolatba volt ilyen, én voltam a bűnös, viszont úgy reagáltam helyzetekre, hogy ő érezze magát bűnösnek, és mondig úgy hoztam a helyzetet, hogy én legyek az ártatlan, akit megbántottak. Most hirtelen eh ugrott be, az irigységre pedig csak azt tudom mondani mire irigykedsz? Az ismerőseid kamu boldog életére amit kiraknak a socialmediaban? Örülj annak amid van, hogy van tető a fejed felett, van mit enned, tiszta ruhád stb ilyen árak mellett.

Az osztozkodásról meg jól is teszed, ami a tiéd az a tiéd, inkább önzőség, de ne zavarjon, nem tartozol senkinek semmivel

febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!