Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom súlyos személyiségzavarr...

Párom súlyos személyiségzavarral küzköd! Megállapított nárcisztikus személyiség! Állandó lelki terrorban vittem végig szinte a terhességem lelki válságban! DE én szeretem őt tudom hogy beteg. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Sajnos elérkeztünk arra a pontra hogy a baba és a saját biztonságom érdekében muszáj elválnunk!

Nagyon súlyos tünetei vannak:

Egyik pillanatban szeretettteljes nyugodt légkör másik pillanatban:

Hlye vagyok

Takarodik mellőlem!

Hlyefejű vagyok rbanc és még sorolhatnám.

Borzasztó amilyen stílusban kommunikál velem amilyen világban ő él!

Most pedig megint lecsillapodott és nyugodt de nekem muszáj megtennem ezt a lépést tudom jól..

így muszáj voltam segítséget kérni és "elköltöztetni őt tőlünk"

De ő nem tudja még hogy fél óra és el kell mennie

(Édesapám a cuccaival együtt elviszi az anyjához)

Mamám házában lakunk.

4 hónapja.

Én veszélyeztetett voltam ő dolgozott.

Mamám fizeti a rezsit mindent neki a fizetéséből csak annyi lenne a dolga hogy velem meg magával törődjön

de ez nem megy nála.

Azt se tudom mennyit keres.

Nekem nem ad egyáltalán a keresetéből.

Holott nálunk lakik nálunk eszik azt amit mamám főz és ő az egész fizetését magára költi vagy kitudja.

2000 ezer forinttal alarta kiszúrni a szemem hogy ennyit érdemlek.

a telefonom nem töltjük fel mert neki a kondi fontosabb inkább bérletet vett.

ha összeszámolom a családom félmillió összeg körülit áldozott ránk miközben a családom tart minket el.

Ő dolgozik de arról mennyit keres én semmit nem tudok.

Egyszer vettem ki 5 ezret a tárcájából gyógyszerekre amiket az orvosom felírt és mindenki előtt megszégyenítve azt mondta megloptam..

de bele se menjünk a többibe a lényeg hogyminden egyes napom megmérgezi minden nap bánatot szomorúságot okoz azzal ahogy bánik velem.

hogy sajnálja rám a pénzt miközben nálunk él eszik iszik...


2018. szept. 3. 14:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

És ő ezt nemtudja mert beteg!

És azt hiszi neki van rossz dolga!

Szörnyű.

2018. szept. 3. 14:07
 2/18 anonim ***** válasza:
Tipli amíg lehet!
2018. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Meg sem kérdezem, hogy miért szültél neki, már mindegy. Szedd össze magad, és tegyél azért, hogy jobb életetek legyen. Ne másoktól várd el. Gyereked van, ideje úgy viselkedni, mint egy felnőtt ember.
2018. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
És ez, hogy illik a terhesség kategóriába?Mert magadról, a párodról írtál csak a babádról nem...Neked nincsenek nárcisztikus szimptómáid?
2018. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

33 hetes terhes vagyok.

nemsokára szülök

2018. szept. 3. 14:21
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Te megeszed, amit főztél. Nálad van baj bőven, ha ebbe a kapcsolatba gyereket szülsz. Egyedül a babát sajnálom.
2018. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Kiraktad, jól tetted, legyetek boldogok a babával! Ennél a pasinál csak jobbat tudsz találni. És ne szeressed, felejtsd el!
2018. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
55%

De miért szültél egy ilyen embernek? Tudtad hogy beteg....ja de azért élősködni meg kondibérletet a pénzetekből váltani, azt van esze, mi?

Nem értem én az ilyen buta nőket, mire számítottál?


Amúgy úgy éled túl, hogy összeszeded magad, és neveled egyedül- vagy családi segítséggel- a gyereked. Ennyit tudsz tenni. De hogy egy ilyentől segítségre nem számíthatsz, az tuti.

2018. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Minden rémálmom az volt hogy egyedül maradok a gyerekkel..

és emiatt vissza kell mennem anyámék nyakára.

borzasztó.

2018. szept. 3. 15:00
 10/18 anonim válasza:
69%
Ha minden rémálmod az volt, akkor talán nem kellett volna egy beteg embernek szülnöd. Akkor lett volna esélyed családba gyereket nevelni.
2018. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!