Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek kellett már szednie...

Valakinek kellett már szednie ezt a tablettát? Tapasztalat/hatott? Össze lehet törni porrá ha a gyógyszerész azt mondta igen, de a tájékoztató szerint csak félbe kell törni?

Figyelt kérdés
Izomlazító - Miderix napi 3x1, mert valószínűleg meghúztam és fáj a hátam meg a mellkasom és nem akar múlni, ezt írta ki a doki meg továbbküldött sztk-ba mert nem tudja mi van

febr. 14. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld amit a gyógyszerész mondott. Ők elég képzettek, nem csak sima eladók mint sokan gondolják
febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor a covidos köhögéstől leszakadt a bal oldali izom a bordámnál,én is szedtem ilyesmit. Kettőt is.

Hogy pont ezt,vagy mást,azt már nem tudom. 4 éve volt.

febr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért törnéd porrá? Nyeld le egy pohár vízzel.
febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tájékoztató szerint nem lehet csak kettétörve. Azt nem írja, hogy van-e rajta bevonat, de szerintem ha már kettétöröd, akkor mindegy, ha széttöröd teljesen. De amúgy miért akarod széttörni?
febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiskoromban fulladoztam valami vitamintól ami rossz helyre ment és azóta egyszerűen halálfélelmem van ha tablettát kell lenyelni ami nem csak picike mint a Nospa. Még fél liter vízzel se mindig megy le/ha igen utána marha rosszul érzem magam hogy ezt nem bírom még naponta többször mert ugh😅
febr. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!