Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkaphattam az öcsémtől?...

Elkaphattam az öcsémtől? Hogyan legyek jobban? 17/l

Figyelt kérdés

Tegnap az ovis kisöcsém bágyadtan jött haza az oviból, mondta hogy nagyon fáj a hasa, este pedig már hányt és erős hasmenése volt. Szegény volt hogy ki se ért a WCre.. nagyon sajnáltam pláne hogy mellé csikart a pocija.


Ma a suliban engem is elkapott a hascsikarás és a visszatarthatatlan fosás inger, így a harmadik óra közepén rohantam a mosdóba, majd a 7-ik óra végéig 5 percenként ment a hasam, közben morgott és csikart :( 3x hánytam is.


Az öcsém már kezd jobban lenni , neki kevesebb a hasmenés is , és csak 1x hányt én viszont pocsékul vagyok , alig tudtam a suliból hazajönni és itthon is a WCn ülök és fosok, az ölemben egy lavórral ha hánynom kéne.. Eddig délután 15x volt vizes hasmenésem, mintha pisilnék, és 3x hánytam


Vegyek be széntabit vagy inkább fossam ki magam és jöjjön ki aminek ki kell?


Holnap fontos dolgozatot kéne írjak a suliba így be kéne menjek .. gyógyszert vennék be hogy addig ne menjen a hasam a doga után pedig már ráérek a WCn ülni..


Köszi a válaszokat! :)



#hasmenés #hányás #hascsikarás #Fosós Hányós virus
febr. 15. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt a dolgozatot engedd el, majd írsz pótdogát.

Igen, elkaptad öcsédtől. És nem kéne semmiképp bemenned, mert megfertőzöd a fél osztályt.

febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végül bejöttem megírni a dolgozatot mert a javító sokkal nehezebb.. , szerencsére csak kétszer morogott és csikart a hasam így kétszer kellett csak kifutnom a mosdóba , ahol még mindig nagyon ment a hasam , de legalább túl vagyok rajta, utána haza is mentem mert rosszul voltam..

Út közben be kellett menjek egy plázába mivel elkapott a hascsikarás, ott egy 30 percet ültem a WCn plusz egyszer hánytam is

febr. 16. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hu merész vagy így elmenni suliba én ilyenkor még a dokihoz se merek elindulni :( de egyszer nekem is így kelett haza jönnöm a sulibol sajnos vissza gondolni is rossz rá :( jobbulást
febr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!