Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán hülyeséget fogok kérdezn...

Talán hülyeséget fogok kérdezni,de remélem nem gond:-). Tegnap óta sötét szinű székletem van, utána olvastam és lehett gyomorfekély vagy daganat... de azt is olvastam hogy sötét szinű kajáktól vagy hasonlótól is lehett, tegnap egy Black burgert et?

Figyelt kérdés

*tem, aminek fekete bucija van, talán ettől van? örülnék ha valaki,volt már hasonló helyzetbe, menjek el dokihoz? Vagy várja még pár napot? Válaszokat köszönöm..

16/f


febr. 16. 08:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ha valaki volt már hasonló helyzetben, és eltudná mondani,hogy mi történt.
febr. 16. 08:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mozdulj rá erre, ha állandósul az állapotod! Az egyik adag ilyen, a másik olyan, de idővel kiürül a közel nyolc méter hosszú bél.

Néhány napon keresztül figyeld, hogy van-e változás és ha nincs, akkor ajánlott orvoshoz fordulni.

febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És még valami:

Nem ajánlott az internetet felásva "saját praxist kezdeni", - a belgyógyászokat azért fizetik jobban egy kicsivel, mert ismernek egy plusz idegen nyelvet a latinon kívül!

Májról olvasnak!

No para! Figyelj és csak szükség esetén lépj!

febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értelek,mit gondolsz várjak vasárnapig, és ha nem változik,menjek orvoshoz?
febr. 16. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen, - ez egy normális megközelítés szerintem.

Figyelj közben mindenre!

Szúr-e, fáj-e - egyebek - valahol és milyen időközönként vagy az étkezésekhez viszonyítva milyen eltolódással...

Amikor az orvos kérdez, akkor lehetőleg tudj válaszolni minden kérdésére - és ne akkor kelljen nekikezdened ilyeneken elmélkedni!

De az a legjobb, ha ez elmarad, - mert helyre áll a rend az emésztésedben!

Jobbulást!

febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehett hülyeséget irok, de remélem a sok szilvalekvár műve. Rendben,várok vasárnapig,ha nem változik menni fogok.

Köszönöm a válaszod,értékelem.🙂

febr. 16. 09:48
 7/11 anonim ***** válasza:
A szilvalekvár tehet ilyet! Légy résen! :DDD
febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7, hát remélem igazad lesz. Ha nem javul mindenképp menni fogok orvoshoz. Egyébként köszönöm,hogy nem "cikkiztetek" a kérdés miatt.
febr. 16. 10:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, - vigyázz magadra!
febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9,köszönöm,viszont.
febr. 16. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!