Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán hülyeséget fogok kérdezn...

Talán hülyeséget fogok kérdezni,de remélem nem gond:-). Tegnap óta sötét szinű székletem van, utána olvastam és lehett gyomorfekély vagy daganat... de azt is olvastam hogy sötét szinű kajáktól vagy hasonlótól is lehett, tegnap egy Black burgert et?

Figyelt kérdés

*tem, aminek fekete bucija van, talán ettől van? örülnék ha valaki,volt már hasonló helyzetbe, menjek el dokihoz? Vagy várja még pár napot? Válaszokat köszönöm..

16/f


febr. 16. 08:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ami egyszer bemegy, az ki is jön. És vannak olyan dolgok, amikkel az emberi emésztőrendszer nem tud mit kezdeni. Ilyen lehet például a buciban használt színezék, hogy fekete legyen. Amíg ez nem rendszeres, addig semmi okod az aggodalomra. Ennyi erővel én már 10x meghaltam 5 különféle rákban, mert előbb kerestem fel a google-t a tüneteimmel, mint a megfelelő orvost.
febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!