Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin miért szólják...

Itt a gyakorin miért szólják le sokan a szemtorna módszereket, amikor més sok optikus vagy más szemészeti stb oldalon is ajánlják? (NEM LÁTÁSJAVITÁSRA)

Figyelt kérdés

Szóval rákerestem, hogy szemtorna , van is pár kérdés hogy ér e valamit stb... a magukat szakértőnek irók szinte mindbe megjelennek, hogy semmit se de legalább nem árt meg ilyenek. (az én egyik kérdésemnél is jött ilyen ember), Mire fel, mikor a gugliba ha beirjuk, hogy szemtorna számtalan találatot ad a kereső szemészeti vagy optikus oldalakat amik ajánlják. (nem nem látásjavitásra, hanem a monitor előtt ülőknek satöbbi. [link]


itt van 1 ilyen , ez nem holmi fórum stb cikk egészségügyi oldal cikke egy szemészorvos aláirásával. Tehát nem értem azokat akik itt a gyk-n azt irják hülyeség stb.


febr. 18. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az általad idézett vonatkozásnan mem szólja le senki ( ha egy kicsit gondolkozik)

De sokan minfenféle korrekciót igénylő szembajra ajánlanak ilyesmit, vagy rácsos szemüveget. Na ilyen csodás látásjavítások a sarlatánság, vagy a lehúzás kategórák.

febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10 es, hogy minek csinálni? Olvasd el a cikket amit linkeltem. Mert a szem izomnak se árt a mozgás.
febr. 19. 09:55
 13/13 A kérdező kommentje:
11 es ezért is hangsúlyoztam, hogy sem itt a webbeteg cikkbe a doktornő, sem más komolyabb optikus/orvosos oldalon nem azt igérik, hogy hopp megjavulsz, hanem azt irják, hogy a merev előre nézés miatt berögzült szem izmokat nem árt néha mozgatni, tv-gép , vezetés miegymás ugye a szem sokáig egy helybe néz,
febr. 19. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!