Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy Bölcsess...

Mennyi ideig tart egy Bölcsességfog kihúzás? Illetve mikor szükséges altatni?

Figyelt kérdés
Nekem szinte vízszintesen van, még nincs kinőve.

febr. 18. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A kihúzás 3-15 per.

De a kulcsszavaknál már műtétről írsz. Akkor most mi is érdekel?

febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs még kinőve, úgyhogy gondolom műtét. Bár magam sem tudom mi a különbség a húzás és a műtét között :D
febr. 18. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs kinőve, akkor azt fel kell tárni, fúrni, faragni kell esetleg, nekem ilyen volt, az 30-45 perc, de lehet több is. Altatni nem szükséges és államiban nem is szoktak. Ha nincs beágyazódva nagyon, akkor lehet egyszerű húzás is, de nálad tuti nem az lenne.
febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött ki, így ki kellett operálni. Nem altattak, magán klinikán csinálták. Hozzá teszem , hogy én nagyon rosszul viselem a fájdalmat, de abszolút semmit nem éreztem, csak a ropogó hangot. Utána persze nagyon fog fájni, nem ehetsz tej terméket és nagyon rágni se tudsz majd.
febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is magánklinikán fogják csinálni. Mennyi ideig tartott az egész művelet az érzéstelenítéssel együtt ?
febr. 18. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 45-60 perc volt maga a művelet,érzéstelenítés még előtte kb.30 perc, de nekem össze is kellett varrni.
febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Azt hiszem 30 perc és varrt is.
febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 18. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nem nagyon pánikolsz szerintem felesleges altatást kérni

Nem a műtét rossz hanem amikor később elmúlik az érzéstelenítő hatása

febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!