Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szteroid edzés nélkül?

Szteroid edzés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elegem van abból, hogy 19 évesen 50 kg vagyok.Edzeni nincs időm a munka meg a suli miatt, viszont a kaja meg nem látszik meg rajtam.Tudnátok mondani olyan legális szteroidot, ami mellé nem kell edzeni és edzés nélkül is van hatása(értem ezalatt azt, hogy edzés nélkül is nől az izom tömeg)?
febr. 18. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés nélkül nem nő az izom tömeg...
febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szteroid nem az izmot növeszti meg, hanem olyan agcs folyamatokat pörget, ami kell az izomépítéshez. ha az nincs, nem hat a szteroid se
febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kaja azért nem látszik meg, mert nem eszel eleget. Kalóriatöbbletet kell csinálni, máris gyarapodik a testsúly.

A kérdésed többi részében több olyan ordas hülyeség is van, hogy reagálni is felesleges rá.

febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
Egyél többet, tésztaféléket, sütiket, kakaós csigát, mindenfélét, ne fogd vissza magad és gyarapodni fog a súlyod!
febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy legális szteroid.Edzés nélkül pedig nincs izom.Szóval marad a több kaja.Menj el egy jó dietetikushoz,hátha tud étrendet összeállítani neked.
febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 jó ötlet.Bár már beszéltem egy-két dietetikussal, nagyjából ugyanazokat mondták.Sok sajt zöldségek stb...(nem tudom ezektől, hogyan lehetne hízni)
febr. 20. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:

50kg vagy. Olyan minimális kalóriamennyiséget kéne bevinned, hogy elképesztő. Csak összehasonlítás végett: én 193cm vagyok, 110kg. 90kg-ról tömegeltem fel edzés miatt. Ahhoz, hogy tartsam a súlyom kb 3500 kalóriát kell naponta bevinnem. Hogy hízzak, ennél még többet. Emiatt is nem megy már a hízás, ennyi a max nálam.

Neked ehhez képes 2500 kalóriával (nem tudom hány cm vagy) olyan vígan kéne híznod, hogy csak na. Ha emellé az edzőterembe is elmész, és mondjuk beviszel 60-100g fehérjét naponta, még izmosodni is fogsz, nem csak zsírosodni.

febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 na hát ez itt a probléma.Rátapintottál a lényegre.Számtalan kalória kalkulátort kipróbáltam.Beírtam a testsúlyt, magasságot mindent, és ahhoz, hogy, heti fél kg-t hízzak, legalább 2600 kalóriát kellene bevinnem/nap.10ből 9 kalkulátor így számolt.Nagyon ritka az olyan nap, amikor ez a mennyiség nincs meg.Kb kéthetente 1x max 2x.És mégsem tudok hízni!!Ráadasul nem is sportolók, így még inkább meg kellene maradni a kalóriáknak...
febr. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!