Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fényképek lent! EBBŐL [alább]...

Fényképek lent! EBBŐL [alább] kiindulva maximum három év alatt egy ilyen [szintén lent] "strand-fazont" elérhet egy hasra hízó átlagos vékony(ra hajazó) ektomorf férfi tesztoszteron nélkül? V. csak minimális tesztoval? (Minden erős szteroid kizárva!)

Figyelt kérdés

Cél a már azért nagyon jól látható (ha természetesen messze nem is Schwarzenegger-szintű) lapos has fölé dülledő mellizomzat és szintén jól láthatóan kiemelkedő deltaizomzat három év alatti szteroidokól mentes (ha lehet tesztoszterontól mentes) elérése. Segítség az elképzeléshez:


1. Ebből kiindulva:


[link]


[link]

_________________________


2. NEM (nyilvánvalóan nem!) ezt elérni vágyva:


[link]


[link]


[link]

_________________________


3. Ilyen fizikum elérése a kitűzött cél, ahol már azért jócskán látható a hashoz képest kidülledő mellizomzat és valamennyire már jól látható a deltaizomzat is:


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. júl. 16. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Egyiket sem fogod elérni naturálban. Ezek jó cuccos formák,tehát az átlag gyúrós, még koxal se éri el.
2021. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Kicsit szívenütött ez most első... :(


Még ezeket sem lehet tesztoszteron nélkül három nagyon hosszú év alatt (az elsőből kiindulva) elérni egy átlagos genetikával megátkozott férfinak?


[link]


[link]


Nekem annyira tipikus strand-fazonnak tűnt (eddig) mindkettő...

2021. júl. 16. 21:30
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem csak koxolnak, de átlag feletti genetikájuk is vagy. Ha tuti naturalokat akarsz latni, 1930as evekig nézz testepitoket neten.
2021. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
röviden: nem
2021. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem leszel olyan még koxxal se
2021. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú kérdező, hogy mára már ott tartunk, hogy átlag emberek szerint is, ezek csak sima strand formák, amiket el lehet érni cuccok nélkül, és a valódi naturál fizikumok, már nincsenek értékelve,ami bizony ezeknek a formáknak, a közelében sincs. Saját példából is írhatom naturálként, hogy az emberek nem ismerik el az eredmenyeidet, csak csodálkoznak, hogy te évek alatt miért nem nézel ki ugy, mint ezek a koxosok. Azért, mert az emberi test nem képes erre, ha naturál vagy. Valóban naturál, és nem üres, mert ezt is sokan osszemossak a naturálsággal, pedig közé nincs hozzá. Ha cuccal összehozol egy konolyabb tömeget, bőven elonyben leszel egy naturállal szemben akkor is, ha ebbahagyod a cuccot.
2021. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk valamit.Ezek képek.Nyilván előnyös képek!Bedurrantva,leolajozva beallítva,néha photoshoppolva.

Sőt biztos,hogy nem így néz ki az év 365 napján.


2 lehetőség van naturálba


1.kevesebb de viszonylag szárazabb test(és még akkor sem leszel ilyen szálkás+telt)

Vagy nagy tömeg de a szálkákat elfelejtheted.


Ez van a való vilagban!


De hogy ne keseredj el,annyit azért elarulok hogy elérhetsz egy olyan formát,amiről az átlag 70,80%- ék csak álmodik.

(Persze mindent optimálisan véve,-átlag gének,rendes diéta,megfelelő edzés)

2021. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Elonyben leszel egy naturállal szemben akkor is, ha ebbahagyod a cuccot."


Ez most komolyan így van?


Nem csupán költői túlzással éltél? :)


Pár év naturál edzés után néhány tesztoszteron kúra és ha évekig nem nyúlsz ismét hozzá, csak folytatod az edéseket, akkor is "megmarad" a formád?


Lehet, hogy így van, nem vitatkozom, csak alig merem elhinni. Elképesztő milyen előnyökhöz juttatja a teszto a használóját!

2021. júl. 16. 22:52
 9/24 A kérdező kommentje:

Hát hallod hetes, ha ennyire nehéz/lehetetlen naturálként még azt a kettőt is elérni, amit utoljára linkeltem, akkor:


"Vagy nagy tömeg, de a szálkákat elfelejtheted."


Akkor nekem már akár csak ez is megfelelne!


(Igaz ezt nem tudom hogyan képzeljem el vizuálisan.)

2021. júl. 16. 22:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából így képzeld el:

Ezeken a képeken (1 éve keszültek) 103 kiló vagyok,178 cm magas.5 év edzésmúlt.

Széles a derekam,láthatod.Oldalt van zsir.

Nem vagyok bedurranva,nem edzés utáni kép.

Kb 18%-20%testzsirral.

Azóta +2 kg jött fel 1 ev alatt.

Most vok 105 kiló.


Vannak tőlem jobbak.Én ezt tudtam hozni.


[link]

[link]

2021. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!