Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Emberek látványos edzett női...

Emberek látványos edzett női testet rendszeres edzéssel és egészséges táplálkozással mennyi idő alatt lehet elérni? (különféle izomnövelők nélkül vagy szteroidok nélkül)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 165 cm és 56 kg, (korábban már edzettem de nem éreztem magamon azt hogy lenne mit izommá alakítanom inkább szálkás voltam most azt érzem ezt lehetne)

2017. dec. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A fejlődés nyilván lineáris lesz, lesz már 3 hónap múlva is látható eredmény, de olyan igazán jól láthatóan edzett testet kb 2 év után érsz majd el.


Izommá meg azt alakítod, amit megeszel, nem azt ami már rajtad van.

2017. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a befektetéstől függ.

ha a legelejétől egy hozzáértő személyi edző készít fel és rögtön van a célhoz illő pontos étrended,akkor átlagos külsőről indulva 1 év múlva akár versenyen is indulhatsz.

ha mindenre saját magad jössz rá,hogy hogyan kell edzeni,meg hogyan kell kajálni,az hosszabb idő lesz.

2017. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most intenzív edzésbe kezdesz, tavasszal már látszani fog az eredmény, nyáron meg fognak fordulni utánad. A lányok meg esetleg irigykedni, de azzal ne foglalkozz :-) Az elismerő pillantások bizonyára még keményebb munkára ösztönöznek, és a rákövekkező nyárra a bomba alakot célozhatod meg.
2017. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. dec. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!