Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvosnál szégyenlőség?

Háziorvosnál szégyenlőség?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem a felnőtt háziorvoshoz át. Egy idősebb férfi az orvos, a gyermekorvos egy idősebb nő volt (őt nagyon szerettem).

Eddig nem sokszor voltam a doktorúrnál de nagyon izgulok mindig meg nagyon ver a szívem. Szégyenlős vagyok előtte.

Mikor meg megvizsgál akkor meg zavarban vagyok.

Fog ez változni idővel?

Illetve mindig csillagomnak meg kedvesemnek szólít és kicsit fura. (Egyébként mást is, meg anyukámmal régen “kollégák” voltak, úgyhogy nem vagyok neki teljesen idegen)


febr. 21. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Neki az a munkája, hogy megvizsgáljon és 1 vagy a 300-ból naponta. És látott már mindent is. S hogy normálisan beszél veled, az ne legyen baj.
febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Legalább megvizsgál.
febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum melltartóra kell vetkőzni. Ha többet akar, mondod, hogy nem szeretnéd. Simán csinálnak ekg-t is melltartóban, csak hozzáállás kérdése.
febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!