Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aszalt szilvalé tejjel okozhat...

Aszalt szilvalé tejjel okozhat hasmenést , hascsikarással?

Figyelt kérdés

Megittam tegnap délelőtt 1l aszalt szilvalevet édesítőszerrel és ittam rá tejet is, utána elmentem suliba. 3. óra közben elkezdett morogni csikarni a hasam majd jött a tesióra ahol a futás beindította a dolgokat , nagyon hangosan morgott a hasam, jelezte hogy nem tetszett neki ez a kombó, így futottam a WCre ahol rémes hasmenésem volt, egész órán a WCn ültem és fostam.

A szilvalé tej kombó hajtotta meg ennyire a pocim?

Utána meg magyaron és torin is a wc rabja voltam:(



febr. 23. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az hajtotta meg. Miért csináltál ilyet?
febr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sanszos.
febr. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Megittam tegnap délelőtt 1l aszalt szilvalevet édesítőszerrel és ittam rá tejet is"

Szerinted mennyi aszalt(!) szilvából lesz 1 liter szilvalé?

Nyers szilvából mikor ettél volna meg annyit?

Az édesítőszer is meghajthat.

És akkor még tejet is küldtél rá...


Nem volt mit enni?

febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Székrekedésem volt és nagyon ízlett így sokat ittam belőle , utána pedig Mizo kakaót ittam..

A célt elértem hogy tudjak kakilni , sztem két három heti adagot fostam ki magamból a suliban..

Azért kicsit kapóra jött hogy a suliban kapott el a fosás mert legalább nem kellett beüljek dupla törire meg magyarra , mert a WCn ültem és fostam :)

febr. 24. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, azért három órán keresztül mégsem lehetett valami kellemes...


"nagyon ízlett így sokat ittam belőle"

Ez nagyon veszélyes hozzáállás az élethez! Alkoholos italok is tudnak nagyon finomak lenni, drogoktól is lehet nagyon jól érezni magunkat, stb...

febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kellemesnek kellemes volt :) jobb volt a WCn ülni, mint dupla törin szenvedni..
febr. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!